Facebook Türkiye iletişim Destek Hattı

Facebook Türkiye iletişim Destek Hattı

Mustafa Kemal Erdem One comment
Facebook

 android iphone destek hatti

Facebook Türkiye iletişim Destek Hattı Var Mı?

Facebook destek hattı nedir? Facebook şikayet için başvuru adresi var mıdır? Face şifre çalınan hesap sorunları çözüm için yardım hizmeti. Facebook destek iletişim numarası.

Facebook Destek Hattı: Facebook’un şu an için Türkiye’de reklam bürosu dışında bir temsilcisi bulunmamaktadır. Facebook kullanıcıları için özel hizmet veren genel olarak aşağıdaki konular için destek alabileceğiniz bir teknik çağrı merkezidir.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook, Harvard öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından 2004 yılında üniversite öğrencilerinin bir biri ile iletişimini sağlamak amacı ile kuruldu. Sonrasında hemen hemen tüm Amerikan okullarına yayılarak dünyaya ulaştı.

Mayıs 2011 itibarıyla, 1,5 milyar kullanıcısıyla dünyanın en büyük üniversite tabanlı kullanıcılarına sahip oldu. Alexa.com istatistiklerine göre facebook 31 Ekim 2010 itibarıyla; Dünya’nın en fazla ziyaret edilen 2’inci sitesidir.

Facebook’un şu anda 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Facebook sözcüsü Chris Hughes ise kullanıcıların her gün ortalama 19 dakika facebook’da vakit geçirdiğini söylemektedir.

1 Comment

ibrahim

Şubat 20, 2016 tarihinde 3:01 pm

ben ibrahim peksoylu fecemı acamıyom sorun yasıyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın