Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir ve Kaldırılır

Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir ve Kaldırılır,Facebooktan Telefon Numaramı Nasıl Kaldırırım Silerim,Eklerim,Telefon Numarası Ekleme Kayıt,Numaramı Silemiyorum

Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir ve Kaldırılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Facebook

 android iphone destek hatti

Facebook Cep Telefon Numarassını Nasıl Kayıt Ederim Ekleme ve Silme

Facebook Telefon Numarası Nasıl Eklenir ve Kaldırılır,Facebooktan Telefon Numaramı Nasıl Kaldırırım Silerim,Eklerim,Telefon Numarası Ekleme Kayıt,Numaramı Silemiyorum

Facebook hesabına nasıl cep telefonu numaraı eklenir ya da eklenen telefon numarası nasıl kaldırırım silme adımları neler. Tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Not: Facebook hesabınıza eklediğiniz cep telefonu numarasını kapattınız  ya da erişim sağlanmıyorsa artık Facebook hesabınıza erişim sağlayamayabilirsiniz. Cep telefon numaranızı başka operatöre taşıdığınızda güvenlik gereği 72 saat cep telefonunuza Facebook tarafından gönderilen kısa mesajlar ulaşmaz.

Facebook Hesabına Cep Telefon Numarası Ekleme ve Silme Adımları

Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta bulunan ok işaretini tıklayıp Ayarlar kısmına giriş yapıp sol tarafta bulunan Mobil yazan kısımdan numara ekleme ya da kaldırma işlemi yapabilirsiniz.

Facebook Cep Telefon Numarası Nasıl Eklenir Silinir

Facebook Cep Telefon Numarası Nasıl Eklenir Silinir

Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

Facebook Cep Telefon Numarası Ekleme Kaldırma

Bir cevap yazın