Facebook Şifremi Unuttum Facebook Hesap Kapatma

Facebook Şifremi Unuttum Facebook Hesap Kapatma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Facebook

 android iphone destek hatti

Facebook Hesabımın Şifresini Parolasını Unuttum Hesabı Silme Kapatma Nasıl Yapılır

Facebook face şifremi unuttum hesabımı kapatmak istiyorum ne yapmalıyım? Facebook face mail parolasını şifresini unuttum. Hesabımı silmek iptal etmek istiyorum nasıl yapılır? 

Facebook hesabınız çalındı yada Facebook şifrenizi unuttuysanız kapatmak için aşağıdaki adımları izleyerek 14 gün süre ile Facebook hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde hesabınız tamamen kapanacaktır. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru yaptığınızda doldurmanız gereken bir bölüm var işlem bittikten sonra facebookta kullandığınız maile bilgi gelecek.

Facebook hesabınızı kapatmak için tıklayınız çıkan neden sorusuna cevap verip hesabı dondur diyorsunuz 14 gün giriş yapmayınız. Yaparsanız Facebook hesabınız açılır. Alternatif başvuru buradan

facebook müşteri hizmetleri

Facebook Dondurma: Hesap Ayarları‘na tıklayın. Sol tarafından Güvenlik’e tıklayınız ve açılan sayfanın altındaki “Hesabı dondur” bağlantısına tıklayın.

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal paylaşım sitesidir. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından 2006’da kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle edu, .ac.uk, vb üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı.

 

Bir cevap yazın