Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır

Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır

Facebook sayfasında son zamanlarda otomatik video oynatma sorunu ile ilgili bazı Facebook

Konu için Teknoloji Hattı 0888 233 7373 Arayarak Çözüme Ulaşabilirsiniz

kullanıcılarından gelen şikayetler sonuç’ u  aşağıdaki ayarlar ile net olmasa’da çözüme ulaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızda bulunan sağ üst kısmında Ayarlar sekmesinde bulunan Videolar  kısmında Otomatik Video Oynatma bölümü açıksa kapalıya getirmesi yeterli.

Mobil kullanıcılar içinse durum birazcık daha can sıkıcı keza Facebook Otomatik Video uygulamasını tamamen kapatmaları söz konusu değil. Mobil kullanıcıların yapabilecekleri en iyi engelleme sadece Wi-Fi açıkken otomatik video oynatmayı seçebilmeleri.

Facebook açıkken, sol taraftaki bara basarak, buradan “Uygulama Ayarları” kısmına geldiğinizde, direk olarak karşınızda”Otomatik Videoları sadece Wi-Fi açıkken oynat” şekliden bir seçenek göreceksiniz. Ayrıca Apple kullanıcılarını da bilgilendirmekte fayda var.

Tıpkı Android kullanıcıları gibi onlar da işlemi sadece Wi-Fi açıkken çalışma modeline çevirebiliyorlar. Direk olarak “iOS Ayarlar” kısmından, “Facebook Ayarları” bölümüne geçip, buradan “Video” başlığına girdiğinizde, az önce belirttiğimiz sadece Wi-Fi açıkken oynat ibaresini göreceksiniz ve değişikliği buradan yapacaksınız. Kaynak: Chip

Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır,Facebook Otomatik Video Oynatma Sorunu Çözümü,Facebook Video Oynatma Nasıl Kapatılır,Facebook Video Player Oynatma

Facebook Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır

Bir önceki yazımız olan Blackberry İnternet Ayarları başlıklı makalemizde Blackberry 9000 İnternet Ayarları, Blackberry 9700 İnternet Ayarları ve blackberry 9800 internet ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Teknoloji Sorunlarınız için 08882337373 Arayarak Yardım Alabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir