Facebook Home Android Uygulaması

Facebook Home Android Uygulaması,Facebook Home Android Uygulamasını İndir,Facebook Home Android Uygulaması Nedir,Facebook Home Nedir,Facebook Home Nedir Nasıl İndirilir,Facebook Home Nasıl İndirilir,Facebook Home APK İndir,Facebook Home Android APK İndir,Facebook Home Android APK Uygulaması,Facebook Home Android Nedir,Facebook Home Android Sürümü Güncellendi,Facebook Home Son Android Sürümü,Facebook Home Son Android Sürümünü Güncelle,Facebook Home Son Android Sürümü Güncellendi,,Facebook Home Son Sürümü, ,Facebook Home Son Sürümü Nedir,,Facebook Home Son Sürümü İndirme,Facebook Home Android APK Uygulaması

Facebook Home Android Uygulaması

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Facebook

 android iphone destek hatti

Facebook Home Android Uygulaması Nedir

Facebook Home Android APK İndir, Facebook Home Android APK Uygulaması, Facebook Home Android Nedir, Facebook Home Android Sürümü Güncellendi, Facebook Home Android Uygulaması, Facebook Home Android Uygulaması Nedir, Facebook Home Android Uygulamasını İndir, Facebook Home APK İndir, Facebook Home Nasıl İndirilir, Facebook Home Nedir, Facebook Home Nedir Nasıl İndirilir, Facebook Home Son Android Sürümü, Facebook Home Son Android Sürümü Güncellendi, Facebook Home Son Android Sürümünü Güncelle, Facebook Home Son Sürümü, Facebook Home Son Sürümü İndirme, Facebook Home Son Sürümü Nedir

Facebook Android uygulamasını aşağıdaki butonlardan indirebilirsiniz.

Facebook’un kurucularından Zuckerberg, “yeni yazılım,

kullanıcılara Android telefonlarda diğer hiçbir platformda yaşayamayacakları bir deneyim sunuyor. Yazılım, tek tek uygulamaları kontrol etmek yerine Facebook içeriğini direk ana ekrana taşımayı amaçlıyor. Ürüne Android telefonların ana ekranında yer aldığı için ‘Home’ adını verdik. Ürün, kullanıcıların Facebook bağlantıları ile ilgili uygulamaları bir arada sunuyor. Amacımız, insanların ihtiyaçlarını uygulamaların önüne koymak” dedi.

Zuckerberg, kullanıcıların e-mail, haritalar ve diğer hizmetler gibi uygulamaları tek bir ana ekrandan görmelerine olanak tanıyan Home’u Facebook’un şimdiye kadarki en iyi versiyonu olarak niteledi.

Giderek artan sayıda kullanıcının sosyal paylaşım sitesine akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlarla girdiğine dikkati çeken Zuckerberg, bu nedenle taşınabilir araçları kullananların isteklerine öncelik tanıma kararı aldıklarını sözlerine ekledi.

Facebook Home tasarım itibari ile telefonunuzun ana ekranında değişikliklere neden olan ve Launcher olarak adlandırılan uygulamadır. Bu uygulamayı yükleyerek ana ekranda sürekli olarak facebook bildirimlerini ve mesajlarını görüntüleyebilmenizi sağlar.

Bu uygulama ile telefonunuz sürekli olarak facebook’a bağlı olur ve en yeni güncellemeleri anında görüyorsunuz. Arkadaşlarızdan kopmadan sürekli olarak iletişim halinde kalabileceğiniz bu uygulama kimi kullanıcılar tarafından beğeniliyor olsa da kimi kullanıcılardan olumsuz notlar aldı

Facebook launcher’i yüklediğiniz zaman telefonunuzun görünümü değişssede diğer yüklü uygulamalar ve işlemler normal seyrinde çalışmaya devam eder. Favori kişilerinizle sürekli olarak irtibat halinde kalmanızı sohbet kafaları ile sağlayabilirsiniz. Sohbet kafaları bir çeşit widget olarak tanımlanabilir. Kısayol kafalara dokunarak sevdiklerinizle sürekli olarak muhabbet halinde kalırsınız.Telefonunuz sizi facebook’a sadece bağlamakla kalmıyor tümüyle bir sosyal ağ köprüsü olu veriyor bu uygulamayla.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook, uygulamayı yayınlamakla kalmıyor onu üreticilerin dahili olarak telefon içerisinde barındırmasını sağlamak için girişimlerde de bulunuyor. Yani yakın bir zamanda yeni bir telefon aldığınızda içerisinde böyle bir seçenek görürseniz şaşırmayın. Bu arada yeri gelmişken söyleyelim; aralarında Sony, HTC, Samsung, Huawei ve Qualcomm’un bulunduğu bazı üreticiler Facebook Home’u yüklü olarak kullanıcılara sunma anlaşmasını imzaladılar.

Facebook Home Android Uygulaması,Facebook Home Android Uygulamasını İndir,Facebook Home Android Uygulaması Nedir,Facebook Home Nedir,Facebook Home Nedir Nasıl İndirilir,Facebook Home Nasıl İndirilir,Facebook Home APK İndir,Facebook Home Android APK İndir,Facebook Home Android APK Uygulaması,Facebook Home Android Nedir,Facebook Home Android Sürümü Güncellendi,Facebook Home Son Android Sürümü,Facebook Home Son Android Sürümünü Güncelle,Facebook Home Son Android Sürümü Güncellendi,,Facebook Home Son Sürümü, ,Facebook Home Son Sürümü Nedir,,Facebook Home Son Sürümü İndirme Facebook Home Android Uygulaması,Facebook Home Android Uygulamasını İndir,Facebook Home Android Uygulaması Nedir,Facebook Home Nedir,Facebook Home Nedir Nasıl İndirilir,Facebook Home Nasıl İndirilir,Facebook Home APK İndir,Facebook Home Android APK İndir,Facebook Home Android APK Uygulaması,Facebook Home Android Nedir,Facebook Home Android Sürümü Güncellendi,Facebook Home Son Android Sürümü,Facebook Home Son Android Sürümünü Güncelle,Facebook Home Son Android Sürümü Güncellendi,,Facebook Home Son Sürümü, ,Facebook Home Son Sürümü Nedir,,Facebook Home Son Sürümü İndirme

Bir cevap yazın