Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma,Cinsel içerik Video Resim Çıkıyor Virüsü Temizleme Kaldırma Nasıl Yapılır?Arkadaşlarıma Gidiyor Duvarımda Görülüyor

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Facebook Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Ne Yapmalıyım Kaldırma Temizleme

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Virüsü Kaldırma,Cinsel içerik Video Resim Çıkıyor Virüsü Temizleme Kaldırma Nasıl Yapılır? Arkadaşlarıma Gidiyor Paylaşılıyor Duvarımda Görülüyor Ne Yapmalıyım.

Son günlerde sık sık görünen Facebook hesaplarında yayılan bazı virüsler hesaba ve tarayıcıya bulaşıp Facebook hesabında bulunan kişilere cinsel içerikli resim, video ve reklam paylaşımı yapıyor. Eğer arkadaşlarınıza sizden gidiyorsa paylaşılıyorsa hesabınıza ve bilgisayarınızın tarayıcısına virüs bulaştığı anlamına geliyor.

Google Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız sağ üst köşede 3 tane alt alta çizgi bölümünde bulunan ayarlara giriş yapıp sol tarafta bulunan uzantılar bölümüne giriş yapmaya çalışınız eğer giriş yapamıyor ve sizi ana menüye atıyorsa Chrome tarayıcısında virüs olduğu anlaşılır. Çözüm olarak virüsü kaldırmak için bilgisayarınızda denetim masası program ekle kaldır ya da program ve özelliklerinden Chrome kaldırınız sonra internet explorer tarayıcısından Chrome yazıp indirip tekrar kurunuz. Artık Facebook hesabınız üzerinden başkalarına virüslü cinsel içerik gitmeyecek.

facebook müşteri hizmetleri

Bilgisayarda virüs taraması yapma temizleme: Google arama bölümüne online virüs taraması yapıp virüs programlarının internet üzerinden virüs temizleme programını indirip çalıştırıp temizlemeye başlayınız öneri olarak Eset virüs temizleme programını kullanabilirsiniz. (exe uzantılı inecek)

Facebook hesabı üzerinden virüs kontrolü: Paylaşılan virüslü adreslerin üstünde kaldırma işareti var mı yoksa Facebook hesabınızda bulunan hesap hareketlerinden paylaşılanları kontrol ediniz. Facebook hesabında bilmediğiniz uygulamaları kaldırınız. (oyun gibi eklediklerinizide kontrol ediniz)

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma,Cinsel içerik,Video,Resim,Temizleme,Kaldırma

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Virüsü Silme Kaldırma

 

 

Bir önceki yazımız olan Chrome 22Find.com Kaldıramıyorum başlıklı makalemizde 22find.com nasıl kaldırılır, 22find.com nasıl kaldırırım ve 22find.com nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın