Yükleme Kurulumu etiket arşivi

Android 5.1 Güncellemesi Başladı Sürüm Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Android 5.1 Sürüm Güncellemesi Başladı Sürüm Özellikleri

Android 5.1 yeni güncellemesi bazı telefonlara ulaştı. Android 5.1 Lollipop sürümü ile gelen yenilikler ve hangi telefonlara gelecek?

Discovery Android Yazılım Güncellemesi Rom Atma Yükleme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

General Mobile Discovery Android Yazılım Sürüm Güncellemesi Rom Atmak Yüklemek

Discovery Android telefonda yazılım güncellemesi ve rom atma nasıl yapılır? Discovery 2 ve Elite modellerde Android 5.0 kurulumu yükleme adımları programı indir.

Android yazılım güncelleme rom atma programını ve detaylarını buradan indirip. Aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Sürümü yüklemek için telefonunuzda 2GB alana ihtiyacınız var.

Sony Xperia Z2 Telefon Xperia Tablet Android 4.4.4 Yazılımı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 Telefon ve Xperia Tabletler için Yayınlandı

Sony Xperia Z2 telefon ve Xperia Z2 tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi çıktı. Android 4.4.4 Sony Xperia Z2 sürüm yükseltme işlemini program yada cihaz içerisinden yüklemek için adımlar neler nasıl yapılır?

facebook müşteri hizmetleri

Sony, tarafından yapılan açıklamaya göre Xperia Z2 telefon ve tablet için Android 4.4.4 sürüm güncellemesi şimdilik bazı ülkelerde yayınlandığını kısa süre içerisinde çoğu ülkede yerini alacak.

Android iPhone Dns Değiştirme Programı Yeni DNS Adresleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android iPhone Dns Değiştirme Programları Yeni DNS Adresleri Ayarları

Güncel Android iPhone Dns Değiştirme Programı Yeni DNS Adresleri? Android iPhone Dns Değiştirme Uygulaması indir. iOS Apple iPhone 4S 5S Dns Adresleri. Güncel Mobil Dns Adresleri. Ayarları Nasıl Yapılır? Yükleme Kurulumu.

Android cep telefonu ve tabletler için Dns değiştirme programlar: DNS Changer ve Set DNS uygulamaları deneyebilirsiniz.

Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tabletler için AntiVirüs Temizleme Programı

Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir,Android Virüs Programı,En iyi Android Virüs Programı,Nasıl Yüklenir,Yükleme Kurulumu,Virüs Uygulaması Free,Download

Android işletim sistemi kurulu akıllı cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş mobil virüs programlarını nereden indirip ve kurulum için destek alabilirsiniz.

ücretsiz güncel virüs programlarını play store resmi sitesinde bulunan arama bölüme virüs programı yazdığınızda genel virüs programlarının listesi gelecektir hangi virüs yazılımını tercih ediyorsanız indirip yükleyebilirsiniz. Alternatif olarak anti virüs resmi siteleri üzerinden’de indirebilirsiniz.