temizleme etiket arşivi

Bilgisayardan Kaldirilmayan Programları Kaldırmak

Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Windows XP Win7 Win 8.1 ve Windows 10 bilgisayarınızdan kaldırılmayan programları kaldırmak için kullanılan yararlı bir program Revo Uninstaller, birçok temizleme aracını da içeren ücretsiz bir program kaldırma aracı. Bilgisayardan kaldırılmayan programları kaldırma silme

Revo Uninstalle programı ile bilgisayara yüklenmiş tüm programları kaldırabilirsiniz.

internet Sayfası Açtığımda isearch Omiga Plus Geliyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilgisayarda Chrome ve İnternet Explorer Açtığımda Isearch Omiga Plus Çıkıyor

İnternet sayfası açtığımda isearch omiga plus sayfası açılıyor virüsü temizleme silme kaldırma yada Google olarak değiştirme nasıl yapılır? Bilgisayardan temizleme programı indir.

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma,Cinsel içerik Video Resim Çıkıyor Virüsü Temizleme Kaldırma Nasıl Yapılır?Arkadaşlarıma Gidiyor Duvarımda Görülüyor

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Kaldırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Ne Yapmalıyım Kaldırma Temizleme

Facebook Hesabımda Cinsel Reklamlar Çıkıyor Virüsü Kaldırma,Cinsel içerik Video Resim Çıkıyor Virüsü Temizleme Kaldırma Nasıl Yapılır? Arkadaşlarıma Gidiyor Paylaşılıyor Duvarımda Görülüyor Ne Yapmalıyım.

CryptoLocker Virüsü Kilitlenen Dosyaları Açma Kurtarma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilgisayarıma CryptoLocker Virüsü Bulaştı Kilitlenen Dosyaları Açmak

CryptoLocker bilgisayara mail yoluyla bulaştı dosyaları resimleri belgeleri kilitledi virüsü temizleme ve kilidi kaldırma.Kilitlenen dosyaları açmak kurtarmak için program indir.CryptoLocker nasıl kaldırırım kilidi nasıl açarım?

facebook müşteri hizmetleri

E-Posta yolu ile bilgisayarınıza CryptoLocker virüsü bulaştıysa temizlemek için kullanılacak programlar RogueKiller ve Emsisoft Anti Malware yada Malwarebytes. Bilgisayardaki virüsü temizlemeden aşağıdaki adımları uygulamayınız.

Regclean Pro Virüsü Bilgisayardan Kaldırma Silme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Regclean Pro Programı Bilgisayardan Kaldırma Temizleme Çözümü

Regclean Pro virüsü bilgisayarıma bulaştı nasıl kaldırılır silinir? internette girdiğimde bilgisayarı açtığımda Regclean Pro çıkıyor temizleme silme.

Regclean Pro Bilgisayardan Temizleme Silme Adımları: Başlat> Denetim masası> Programlar ve özellikler bölümünden regclean pro yazısının üstüne fare ile sağ tıklayıp kaldırınız.

Resim Şeffaflaştırma Logo Arka Plan Kaldırma Silme Programı,Resim Arkaplan Kaldırma,Silme,Sil,Temizleme,Düzeltme Nasıl Yapılır,Web Site Logo Şeffaflaştırma Transparan

Resim Şeffaflaştırma Logo Arka Plan Kaldırma Silme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Web Site Logo ya da Resimleri Şeffaflaştırma Arka Plan Kaldırma Silme Programı

Resim Şeffaflaştırma Logo Arka Plan Kaldırma Silme Programı,Resim Arkaplan Kaldırma,Silme,Sil,Temizleme,Düzeltme Nasıl Yapılır,Web Site Logo Şeffaflaştırma Transparan.

Web site ya da slayt resimlerde arka planı değiştirme ya da silmek için PhotoFiltre programını kullanabilirsiniz. Yazılım oldukça basit ve gelişmiş bir görüntü düzeltme programı.

Google internet Ana Sayfa Değiştirme Sorunu Kesin Çözüm,internet Açtığımda Farklı Siteler Açılıyor,Google Olarak Değiştirilemiyor,Ayarlanamıyor,Virüsü Silme,Temizleme

Google internet Ana Sayfa Değiştirme Sorunu Kesin Çözüm

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Internet Sayfası Açtığınızda Google Yerine Farklı Site Açılıyorsa

Tarayıcınızı farklı sitelere yönlendiren virüs bazen kişisel bilgileri almak ama genel olarakta belirlenen reklam ve sitelere yönlendirme amaçlı bilgisayarlara bulaştırılıyor çözümü aşağıdaki AdwCleaner programını çalıştırmaktır.

temizleme, program kaldır, uninstall application, application uninstaller, history cleaner, uninstaller, remover, uninstall, kaldırılmayan programları kaldırma, bilgisayarınızdan silinmeyen programları kaldırma programı, silinmeyen dosyaları kaldırma programı, silinmeyen dosyaları bilgisayardan kaldırma programı,Revo-Uninstaller-Bilgisayardan-Kaldirilmayan-Programlari-Kaldirma-Programi-738,Revo-Uninstaller-Bilgisayardan-Kaldirilmayan-Programlari-Kaldirma-Programi-738.html,

Revo Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilgisayarınızdan kaldırılmayan programları kaldırmak için kullanılan yararlı bir program Revo Uninstaller, birçok temizleme aracını da içeren ücretsiz bir program kaldırma aracı.

İçerdiği Araçlar: