Nasıl Yüklenir etiket arşivi

Android One 4G Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Google, geçtiğimiz ay Android 6.0 sürüm güncellemesini Nexus ve General Mobile 4G Android One için yapmıştı. Şimdide Android 6.0.1 güncellemeyi sadece Android One cep telefonları için indirmeye açtı.

Yeni güncelleme bu hafta yayınlandı. Genelde üst model telefonlara tanınan öncelik Google güncellemesi ile başka bir fark ortaya koydu. Bakalım üreticilerde bu durumdan nasibini alacak mı?

Windows 10 Serial 32 Bit ve 64 Bit indirme Kurulumu,Windows 10 Yükleme,Windows 10 Flash Disk Bellekle Yükleme Kurulumu,Windows 10 indir,Nasıl Yüklenir,Serial iso indir

Windows 10 Serial 32 Bit ve 64 Bit indirme Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Windows 10 32 Bit Yükleme 64 Bit Kurulumu Serial indirme

Windows 10 işletim Sistemi 32 Bit ve 64 Bit Kurulumu Nasıl Yapılır? Windows 10 Yükleme indir. Windows 10 Flash Disk Bellekle Yükleme Kurulum Programı.Nasıl Yüklenir? Windows 10 Serial iso indir

Windows 10 beta sürümü yayınlandı şimdilik deneme amaçlı yüklenebilir ama kararlı sürüm çıkana kadar sorunları çok olur.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10 işletim sistemini kurmadan önce harici bir sabit diske verilerinizin yedeğini almanız önerilir.Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1  sürümlerinden her hangi birini kullanıyorsanız Windows 10′u üzerine kurabilirsiniz.

Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tabletler için AntiVirüs Temizleme Programı

Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir,Android Virüs Programı,En iyi Android Virüs Programı,Nasıl Yüklenir,Yükleme Kurulumu,Virüs Uygulaması Free,Download

Android işletim sistemi kurulu akıllı cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş mobil virüs programlarını nereden indirip ve kurulum için destek alabilirsiniz.

ücretsiz güncel virüs programlarını play store resmi sitesinde bulunan arama bölüme virüs programı yazdığınızda genel virüs programlarının listesi gelecektir hangi virüs yazılımını tercih ediyorsanız indirip yükleyebilirsiniz. Alternatif olarak anti virüs resmi siteleri üzerinden’de indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme,Güncelleme Programı,indir,Galaxy S5 Sürüm Yükseltme Ayarları,Ayarı,Cep Telefonu Üzerinde Güncelleme,Nasıl Yüklenir,Yapılır

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Galaxy S5 Cep Telefonundan Android Sürüm Güncellemesi

Samsung Galaxy S5 Android Telefon Yazılım Güncelleme,Güncelleme Programı.indir,Galaxy S5 Sürüm Yükseltme Ayarları,Ayarı.Cep Telefonu Üzerinde Güncelleme,Nasıl Yüklenir,Yapılır

Samsung Galaxy S5 cep telefonunda oluşan bazı sorunlar yazılım güncelleme ya da cihazınız için çıkan yeni Android sürümlerini cihaz içerisinden takip edip yüklemesini yapabilirsiniz. Aşağıda Galaxy S5 cep telefonunun hangi adımlar ile cihaz içerisinden güncelleme yapabileceğinizi resimli olarak gösterdik.

Android Telefon Tablet Skype Yükleme indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tablete Skype APK Yükleme Kurulum ve indirme Adımları

Android Telefon Tablet Skype Yükleme indir,Kurulumu,indirme,APK,Nasıl Yüklenir,Programı,Cep Telefonuna Kurma,Samsung,HTC,Sony,Discovery,Huawei,Çin,Kore,

Malı,Skype Görüntülü Görüşme: Skype kullanan bilgisayar ya da akıllı cep telefonu kullanıcılarıyla sesli ve görüntülü konuşmayı sağlayan ücretsiz bir yazılım.

CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 4.4.4 Yazılımı Yayınlandı indirip Kurulumu Denemek isteyen Android Kullanıcıları Aşağıdaki Adresten Rom’lara Ulaşabilirler.

Android 4.4.4 CyanogenMod ekibi tarafından yayınlandı.Çıkardıkları yazılımlar ile resmi sürümün vermediği hizmeti vermeye devam ediyor.

Android L tanıtımında yeni bildirim özelliği, Heads UpCM11 M8 Android 4.4.4 ile yerini aldı. Çıkan yazılım güncellemesi, performans, arayüz gelişmeleri, hataların giderilmesi ve güvenlik sorunların giderilmesini içeriyor.