LG etiket arşivi

Android 5.1 CyanogenMOD Rom indir Yükle

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

CyanogenMOD resmi sitesinde yayınlanan yeni sürüm ile Google yeni Android sürümü ulaşmayan cihazlar için yükleme yapılabilir. Güncelleme Samsung Galaxy, HTC, LG ve bazı marka telefonlar için çıkarılan Romlar resmi sitesinden indirilip Odin programı ile yükleme yapılabilir.

CyanogenMOD 12 Android 5.0 Rom ve Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

CyanogenMOD 12 Yazılımı Yükleme Android 5.0 Lollipop ve Güncelleme

CyanogenMOD 12 arayüz yazılımı indirmeye başlatıldı. Android 5.0 rom ve güncelleme programı indir. CyanogenMOD Rom HTC,LG,Samsung Galaxy cep telefonlarına yükleme kurulumu nasıl yapılır?

Türksat 4A Otomatik Manuel Tüm Frekans Kanal Arama Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Türksat 4A Otomatik Manuel Tüm Frekans Kanal Arama Uydu Kurulumu

Türksat 4A otomatik manuel tüm kanalların araması nereden yapılır ?Samsung,lg,sony,vestel,arçelik,sunny,nextstar,kawai,premier,kamosonic,uydu receiver kurulumu,kanal arama ekleme. Türksat 4A uydu receiver cihaz ayarları nasıl yapılmalı?

Türksat 4A kurulum detayları buradan inceleyebilirsiniz. Kurulumda her hangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türksat 4A Otomatik Uydu Kurulumu: Türksat 2A/3A  Frekans: 11844  Sembol Oranı: 2222  Polarizasyon: V (Dikey)  Şebeke Arama: Açık yapıp kanal aramayı başlatınız.

Uydu Cihazlarında Smart TV Türksat 4A Kanal Bulma Ekleme Arama

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Smart TV Türksat 4A Uydu Kanal Kurulumu ve Ayarları

Türksat 4A Uydu Kanal Frekans Listesi. Nextstar,Goldmaster,Vestel,Arçelik,Yumatu,Trident,Samsung,LG,Sunny Smart TV HD Televizyonlarda Türksat 4A Kanal Nasıl Eklenir Bulma Arama ve Ekleme Ayarları, Uydu Kurulumu

Türksat 4A otomatik kanal arama ve manuel kanal listesi

11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılmalıdır.

2014 yılında uzaya gönderilen Türksat 4A haberleşme uydusunun 42° Doğu yörüngesinde sağlayacağı ilave kapasiteyle 2014 yılında uydularımız üzerinden yayınlanan TV ve radyo sayısında ciddi bir artış beklenirken, birçok ulusal TV kanalının HD versiyonlarının da yayın hayatına başlayacağı düşünülüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Türksat 4a Uydu Frekans Kanal Listesi 2014 buradan erişebilirsiniz tıklayınız   Samsung Smart televizyonlarda dahili uydu kanal kurulumu detaylar buradan

 

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem 5 comments

Silinen Android Telefondan Verileri Geri Alma Kurtarma

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir,Android Dosyaları Mesajları Resimleri Geri Alma,Getirme,APK Kurulumu,Yazılımı,Veri Kurtarma Uygulaması,Samsung Galaxy HTC LG Sony ZTE Turkcell T20 T30 T40 T50 Silinen Verileri Kurtarma.Yanlışlıkla Sildiğim Verileri Nasıl Geri Alırım.Silinen Android Verileri Kurtarma Programı,Android Cep Telefonunda Silinen Bilgileri Geri Alma

Yanlışlıkla silinen android cep telefonunda bulunan tüm verileri geri almak için bir çok program vardır bunlardan bazılarına örnek olarak yer verdik sizlerde bu tarz yazılımları indirip deneyebilirsiniz.

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları,Samsung,Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,HTC,LG,Sony,Discovery,Huawei,T40,T50,APN,Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Cep Telefonu Avea İnternet ve MMS Ayarları Nasıl Yapılır

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları,Samsung,Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,HTC,LG,Sony,Discovery,Huawei,T40,T50 Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Manuel Ayarları

elefonunuzun WAP ayarlarını  Online İşlemler’den, *100# menüsünden ya da Avea Müşteri Hizmetleri’ne Avea hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak alabilir ve ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanabilirsiniz.

Internette Dolaştığımda yada Girdiğimde Reklamlar Çıkıyor,Nedeni,Çözümü,Reklam,Temizleme Programı,Android,iPhone,Samsung,LG,Sony,Çin Malı,internet Reklamı Geliyor,Virüs Temizleme,Kaldırma,Silme

Internette Dolaştığımda yada Girdiğimde Reklamlar Çıkıyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

İnternete Dolaştığınızda Bilgisayarınıza yada Cep Telefonunuza Reklamlar Geliyorsa Virüs Kaynaklı Olduğu Anlaşılıyor

internette dolaşırken karşıma reklam çıkıyor diyen kullanıcıların sayısı son günlerde artmaya başladı.Bilgisayar virüslerinden sonra mobil virüslerde aşırı bir şekilde yer almaya başladı. Ekranınıza reklam gelmesi yada başka bir siteye yönlendirmesi virüs kaynaklı olduğu anlamına geliyor çözüm adımlarını inceleyebilirsiniz.

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme,Samsung Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,1,2,3,Ace,Wander,Grand,Trend,HTC,LG,Sony,Video Seyretme,Nasıl izlenir,izleme Programı,Uygulaması

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tabletlerde Internetten Video Izleyemiyorsanız Sorunun Çözümü Aşağıda

Android yüklü cihazlarda video izleyemiyorsanız program kurarak izleyebilirsiniz. Aşağıda öneri olarak bir uygulama var eğer çözüme ulaşamazsanız Android Flash destekli tarayıcı indirip yükleyip deneyebilirsiniz.

MoboPlayer programı Android işletim sistemi kullanan mobil cihazların sorunsuz bir şekilde video oynatmalarını sağlayan ücretsiz ve popüler bir uygulamadır.

Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Kaydedildi Güvenliği WPA/WPA2 ile Sağlanıyor Nedir Nasıl Kablosuz WiFi Bağlantısı Yapılır Çözümü

Aldığınız hata kablosuz bağlantı sorunu oluştuğunu söylemekte. Bu sorun ya şifreleme uyumsuzluğu ya da kanal ayarı sorunu kaynaklıdır. Yani güvenlik doğrulama özelliği cihazla uyumsuzluk yaptığını gösterir bazı cihazlarda sorun olmayabiliyor örnek 2 aynı cep telefonu ile bağlantı denendiğinde biri bağlantı yapabiliyor diğeri yapamıyor bu durumun nedeni yüklenen işletim sistemi sürümü ile alakalıdır.

CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 4.4.4 Yazılımı Yayınlandı indirip Kurulumu Denemek isteyen Android Kullanıcıları Aşağıdaki Adresten Rom’lara Ulaşabilirler.

Android 4.4.4 CyanogenMod ekibi tarafından yayınlandı.Çıkardıkları yazılımlar ile resmi sürümün vermediği hizmeti vermeye devam ediyor.

Android L tanıtımında yeni bildirim özelliği, Heads UpCM11 M8 Android 4.4.4 ile yerini aldı. Çıkan yazılım güncellemesi, performans, arayüz gelişmeleri, hataların giderilmesi ve güvenlik sorunların giderilmesini içeriyor.

Google Android L Yazılım Güncellemesi Başladı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google’nin Yeni Önemli Yazılımı Android L Güncellemeye Nexus’la Başladı. Samsung Galaxy, HTC, Sony, LG, Discovery, Huawei ve Diğer Android Telefonlara Ne Zaman Sunulacak

Google, son geliştirdiği Android L adını verdiği sürümü geliştiriciler konferansında tanıttı.

Android L ile yakın zamanda bir çok alanda kullanılması beklenen teknoloji cihazlarında yer alması bekleniyor

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Android ve iPhone akıllı telefonlara da çıkan bu virüs ilk olarak Jandarma Genel Komutanlığı Bilişim Teknolojileri virüsü adı altında bilgisayarlardan görüldü.

Android Ekran Kilidi Kırma,android desen kilidi açma, android desen kilidini nasıl açılır, android desen kilidini unuttum, Android Ekran Kilidi Kırma, Android Ekran Kilidi Nasıl Kırılır, Android Hard Reset, Android Kilidi Kırma, Android Model Kilit Unuttum, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Açılacak, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Açılır, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Çözülür, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Kırılır, Android Model Kilitini Açma Programı, Android Samsung Ekran Kilidi Kırma, android tablet desen kilidi unuttum nasıl açılır, lg desen tuş kilidi açma, lg ekran desen tuş kilidi, lg ekran desen tuş kilidi açma, lg ekran desen tuş kilidi kırma, LG Hard Reset, lg l7 desen kilidi unutma, lg l7 ekran desen tuş kilidi,Samsung Android Hard Reset, şifresi unutulan lg ekran desen tuş kilidi açma,

Android Ekran Kilidi Kırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Ekran Kilidi Kırma

android desen kilidi açma, android desen kilidini nasıl açılır, android desen kilidini unuttum, Android Ekran Kilidi Kırma, Android Ekran Kilidi Nasıl Kırılır, Android Hard Reset, Android Kilidi Kırma, Android Model Kilit Unuttum, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Açılacak, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Açılır, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Çözülür, Android Model Kilit Unuttum Nasıl Kırılır, Android Model Kilitini Açma Programı, Android Samsung Ekran Kilidi Kırma, android tablet desen kilidi unuttum nasıl açılır, lg desen tuş kilidi açma, lg ekran desen tuş kilidi, lg ekran desen tuş kilidi açma, lg ekran desen tuş kilidi kırma, LG Hard Reset, lg l7 desen kilidi unutma, lg l7 ekran desen tuş kilidi, Samsung Android Hard Reset, şifresi unutulan lg ekran desen tuş kilidi açma

Android telefon ve tabletlerde genel olarak android cihazlarda ekran kilidinin unutulması ya da birçok kez yanlış girilmesi neticesinde sizden cihazınızın bağlı olduğu