iPhone 4S etiket arşivi

iOS 9 Beta 2 Sürümü İndir Yükle Test Et

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

iOS 9 Yeni Beta 2 Sürüm Güncellemesi Yayınlandı

Apple, iOS 9 Beta 2 sürüm güncellemesini geliştiriciler için indirmeye açtı. iOS 9 sürümü geliştirici hesabınız yoksa tahmini yarın itibari ile diğer kullanıcılar içinde yayınlanması bekleniyor.

iOS 9 Beta 2 özellikle önce ki sürümlerde görülen aşırı pil tüketmesi sonucu ile’ de çıkışı hızlandırıldı. Yeni sürüm güncellemesi ile şu an tespit edilmiş önceki sürümde görülen sorunlarından çözülmesi bekleniyor.

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iOS 8.1.3 Yayınlandı Orjinal Sürüm indir,iOS 8.1.3,iPhone,iPhone 5S,iPhone 4S,iPhone 6,iPad Yazılım Güncellemesi indir.Manuel Kurulumu Yükleme Nasıl Yapılır?

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S,iPhone 5S,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

iPhone 4S iPhone 5S iCloud ile Cihaz Resimler Videolar Rehber Yedekleme ve Yedeği Geri Yükleme

iPhone iCloud ile Yedek Alma Alınan Yedeği Geri Yükleme,iPhone 4S iCloud Yedekleme Alma,iPhone 5S iCloud Yedekleme Alma,iCloud ile Yedek Nasıl Alınır,Almak,iPhone Cep Telefonunda iCloud ile Yedekleme. iCloud Kilidini Sıfırlama ?

facebook müşteri hizmetleri

Aşağıda iPhone cep telefonun iCloud ile yedeği nasıl alınacağı ve alınan yedeği nasıl geri yükleneceği anlatılmaktadır.

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü,iPhone 4S,iPhone 5S,Unutulan iCloud Şifresini Açma,Kilidi Kırma,Kırmak,Açmak,iCloud Parolası Nasıl Açılır,Ne Yapmalıyım

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü

Mustafa Kemal Erdem 5 comments

iCloud Şifresini Unuttum Kırma Açma Nasıl Yapılır

iPhone Kilitlendi iCloud Şifremi Unuttum Çözümü,iPhone 4S,iPhone 5S,Unutulan iCloud Şifresini Açma,Kilidi Kırma,Kırmak,Açmak,iCloud Parolası Nasıl Açılır,Ne Yapmalıyım ?

iPhone cep telefonu Apple icloud şifresini unuttunuz ya da cihazı kilitlediyseniz çözüm için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.Eğer sorununuzu çözülemediyse bizden destek alabilirsiniz.