htc etiket arşivi

Android 5.1 CyanogenMOD Rom indir Yükle

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

CyanogenMOD resmi sitesinde yayınlanan yeni sürüm ile Google yeni Android sürümü ulaşmayan cihazlar için yükleme yapılabilir. Güncelleme Samsung Galaxy, HTC, LG ve bazı marka telefonlar için çıkarılan Romlar resmi sitesinden indirilip Odin programı ile yükleme yapılabilir.

CyanogenMOD 12 Android 5.0 Rom ve Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

CyanogenMOD 12 Yazılımı Yükleme Android 5.0 Lollipop ve Güncelleme

CyanogenMOD 12 arayüz yazılımı indirmeye başlatıldı. Android 5.0 rom ve güncelleme programı indir. CyanogenMOD Rom HTC,LG,Samsung Galaxy cep telefonlarına yükleme kurulumu nasıl yapılır?

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem 5 comments

Silinen Android Telefondan Verileri Geri Alma Kurtarma

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir,Android Dosyaları Mesajları Resimleri Geri Alma,Getirme,APK Kurulumu,Yazılımı,Veri Kurtarma Uygulaması,Samsung Galaxy HTC LG Sony ZTE Turkcell T20 T30 T40 T50 Silinen Verileri Kurtarma.Yanlışlıkla Sildiğim Verileri Nasıl Geri Alırım.Silinen Android Verileri Kurtarma Programı,Android Cep Telefonunda Silinen Bilgileri Geri Alma

facebook müşteri hizmetleri

Yanlışlıkla silinen android cep telefonunda bulunan tüm verileri geri almak için bir çok program vardır bunlardan bazılarına örnek olarak yer verdik sizlerde bu tarz yazılımları indirip deneyebilirsiniz.

Android Telefon Tablet Skype Yükleme indir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tablete Skype APK Yükleme Kurulum ve indirme Adımları

Android Telefon Tablet Skype Yükleme indir,Kurulumu,indirme,APK,Nasıl Yüklenir,Programı,Cep Telefonuna Kurma,Samsung,HTC,Sony,Discovery,Huawei,Çin,Kore,

Malı,Skype Görüntülü Görüşme: Skype kullanan bilgisayar ya da akıllı cep telefonu kullanıcılarıyla sesli ve görüntülü konuşmayı sağlayan ücretsiz bir yazılım.

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları,Samsung,Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,HTC,LG,Sony,Discovery,Huawei,T40,T50,APN,Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Cep Telefonu Avea İnternet ve MMS Ayarları Nasıl Yapılır

Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Ayarları,Samsung,Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,HTC,LG,Sony,Discovery,Huawei,T40,T50 Avea Mobil Cep Telefonu internet MMS Manuel Ayarları

elefonunuzun WAP ayarlarını  Online İşlemler’den, *100# menüsünden ya da Avea Müşteri Hizmetleri’ne Avea hattınız ile 500, sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 1 500 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak alabilir ve ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanabilirsiniz.

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme,Samsung Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,1,2,3,Ace,Wander,Grand,Trend,HTC,LG,Sony,Video Seyretme,Nasıl izlenir,izleme Programı,Uygulaması

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Cep Telefonu ve Tabletlerde Internetten Video Izleyemiyorsanız Sorunun Çözümü Aşağıda

Android yüklü cihazlarda video izleyemiyorsanız program kurarak izleyebilirsiniz. Aşağıda öneri olarak bir uygulama var eğer çözüme ulaşamazsanız Android Flash destekli tarayıcı indirip yükleyip deneyebilirsiniz.

MoboPlayer programı Android işletim sistemi kullanan mobil cihazların sorunsuz bir şekilde video oynatmalarını sağlayan ücretsiz ve popüler bir uygulamadır.

Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Kaydedildi Güvenliği WPA/WPA2 ile Sağlanıyor Nedir Nasıl Kablosuz WiFi Bağlantısı Yapılır Çözümü

Aldığınız hata kablosuz bağlantı sorunu oluştuğunu söylemekte. Bu sorun ya şifreleme uyumsuzluğu ya da kanal ayarı sorunu kaynaklıdır. Yani güvenlik doğrulama özelliği cihazla uyumsuzluk yaptığını gösterir bazı cihazlarda sorun olmayabiliyor örnek 2 aynı cep telefonu ile bağlantı denendiğinde biri bağlantı yapabiliyor diğeri yapamıyor bu durumun nedeni yüklenen işletim sistemi sürümü ile alakalıdır.

CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 4.4.4 Yazılımı Yayınlandı indirip Kurulumu Denemek isteyen Android Kullanıcıları Aşağıdaki Adresten Rom’lara Ulaşabilirler.

Android 4.4.4 CyanogenMod ekibi tarafından yayınlandı.Çıkardıkları yazılımlar ile resmi sürümün vermediği hizmeti vermeye devam ediyor.

Android L tanıtımında yeni bildirim özelliği, Heads UpCM11 M8 Android 4.4.4 ile yerini aldı. Çıkan yazılım güncellemesi, performans, arayüz gelişmeleri, hataların giderilmesi ve güvenlik sorunların giderilmesini içeriyor.

Google Android L Yazılım Güncellemesi Başladı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google’nin Yeni Önemli Yazılımı Android L Güncellemeye Nexus’la Başladı. Samsung Galaxy, HTC, Sony, LG, Discovery, Huawei ve Diğer Android Telefonlara Ne Zaman Sunulacak

Google, son geliştirdiği Android L adını verdiği sürümü geliştiriciler konferansında tanıttı.

Android L ile yakın zamanda bir çok alanda kullanılması beklenen teknoloji cihazlarında yer alması bekleniyor

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilişim Teknolojileri Android iPhone Mobil Virüsü Temizleme

Android ve iPhone akıllı telefonlara da çıkan bu virüs ilk olarak Jandarma Genel Komutanlığı Bilişim Teknolojileri virüsü adı altında bilgisayarlardan görüldü.

htc one android 4.3 direk güncelleme yükleme,htc one android 4.3 güncelleme yükleme,htc one android 4.3 güncelleme,htc one android 4.3 güncelleme indir,htc one android 4.3 güncelleme nasıl olacak,htc one android 4.3 güncelleme nasıl yüklenir,htc one android 4.3 güncelleme nasıl kurulur,htc one android 4.3 güncelleme nasıl yükseltilir,htc one android 4.3 sürüm güncelleme,htc one android 4.3 güncelleme adımları,htc one android 4.3 ile gelenler,android 4.3 htc one ile geliyor,android 4.3 htc one kurulumu,android 4.3 htc one hemen kurulum yapılabilir,android 4.3 htc one kurulabilecek,android 4.3 htc one indir,android 4.3 htc one kurulumu,android 4.3 htc one yükleme,android 4.3 htc one güncellemesi,android 4.3 htc one sürümü

Htc One Android 4.3 Direk Güncelleme Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

HTC, One Modelinde Doğrudan 4.3’e Güncelleyecek Bakalım!

Uluslararası HTC One modellerine Android 4.2 güncellemesi veren firma, hala Android 4.2 sürümünü almayan cihazları doğrudan Android 4.3’e güncelleyebilir.

htc butterfly özellikleri,htc butterfly fiyatı,htc butterfly ne kadar,htc butterfly güncelleme,htc butterfly ayarları,htc butterfly internet ayarları,htc butterfly turkcell internet ayarları,htc butterfly avea internet ayarları,htc butterfly nasıl,htc butterfly android güncelleme,htc butterfly tuş kilidi açma,htc butterfly tuş kilidi kırma,htc butterfly tuş kilidi nasıl açılır,htc butterfly tuş kilidinin şifresini unuttum,htc butterfly hard reset,htc butterfly ekran kilidi,htc butterfly ekran kilidi nasıl kırılır,htc butterfly ekran kilidi nasıl açılır,htc butterfly ekran kilidi açma,htc butterfly whatsapp,htc butterfly whatsapp kurulumu.htc butterfly whatsapp ayarları,htc butterfly whatsapp internet bağlantı sorunu

HTC Butterfly Özellikleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

HTC Butterfly, Temmuz’da satışa sunuldu!

htc butterfly android güncelleme, htc butterfly avea internet ayarları, htc butterfly ayarları, htc butterfly ekran kilidi, htc butterfly ekran kilidi açma, htc butterfly ekran kilidi nasıl açılır, htc butterfly ekran kilidi nasıl kırılır, htc butterfly fiyatı, htc butterfly güncelleme, htc butterfly hard reset, htc butterfly internet ayarları, htc butterfly nasıl, htc butterfly ne kadar, htc butterfly özellikleri, htc butterfly turkcell internet ayarları, htc butterfly tuş kilidi açma, htc butterfly tuş kilidi kırma, htc butterfly tuş kilidi nasıl açılır, htc butterfly tuş kilidinin şifresini unuttum, htc butterfly whatsapp, htc butterfly whatsapp internet bağlantı sorunu, htc butterfly whatsapp kurulumu.htc butterfly whatsapp ayarları

En yeni HD televizyonlarla rekabet eden teknolojisi ile HTC Butterfly, Corning Gorilla Glass 2korumasıyla gerçek 1080p Full HD Super LCD 3 ekrana sahip.

HTC Butterfly’ın ekranını vurgulamak için tasarlanmış pürüzsüz