android etiket arşivi

Android One 4G Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

 android iphone destek hatti

Google, geçtiğimiz ay Android 6.0 sürüm güncellemesini Nexus ve General Mobile 4G Android One için yapmıştı. Şimdide Android 6.0.1 güncellemeyi sadece Android One cep telefonları için indirmeye açtı.

Yeni güncelleme bu hafta yayınlandı. Genelde üst model telefonlara tanınan öncelik Google güncellemesi ile başka bir fark ortaya koydu. Bakalım üreticilerde bu durumdan nasibini alacak mı?

Android Telefonda Tablette Dosyaları Şifreleme Gizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android tablet ve telefonlarda resimler, videolar, mesajlar (sms), fotoğraflar, notlar ve ses dosyalarını şifreleyebilir yada gizleyebilirsiniz. Aşağıda dosya şifreleme programını indirebilir her hangi bir sorunda destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. 

facebook müşteri hizmetleri

Uygulama dosyayı kodlar ve okunamayacak hale vs izlerken, oyun, yetkisiz okumaya karşı içeriği koruyun. Resim, film, belgeler, xxx-içerik, okuduğunuz diğer engellemek istediğiniz bütün gibi herhangi bir medya var mı? FileLocker sizin için doğru.

Android Play Store Mağaza Uygulaması Apk Türkçe

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Google Android Play Store Mağaza Uygulaması Apk Türkçe İndirme ve Destek

Google Play Store,  Android tablet ve cep telefonlarından oyun ve uygulamaları ücretsiz ve ücretli tam ya da demo sürümleri indirmenizi sağlayan ücretsiz uygulamanın adıdır.

Microsoft Outlook Resmi Android Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Microsoft Outlook Resmi Android Programı İndir,Ücretsiz Android Outlook Uygulaması Play Store Mağazasında İndirmeye Açıldı.Nasıl Bir Uygulama Kullanımı Yükleme Detayları.

Bilgisayara Android 4.4 işletim Sistemi Yükleme Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Bilgisayara Android işletim Sistemi Nasıl Yüklenir Kurulumu

Bilgisayara Android 4.4 işletim Sistemi Yükleme Kurulumu Yapma. Android Bilgisayara Kurulabilir mi? Android,Bilgisayar,Sürümü,Yükleme,Kurma,Çalıştırma,Nasıl Yapılır?

VirtualBox yazılımı ile bilgisayara Android işletim sistemi yüklemek için Android 4..iso dosyası internetten aratıp bilgisayarınıza indirip aşağıda yer alan detaylı video anlatımını izleyerek kurulumu yapabilirsiniz.

Android MEye Güvenlik Kamera izleme Port Adresleri

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android MEye Yazılımı ile Güvenlik Kamera izleme

Android MEye Güvenlik Kamera izleme Port Adresleri Hangileri? Android Meye Yazılımı Uygulaması ile Kamera izleme Seyretme. Meye Portlar Port Adresi Nedir? Port Numaraları.Kamera Yazılımı Programı nereden indirir?Android Tabletten Telefondan Güvenlik Kameralarına Erişme

Android cep telefonu ile güvenlik kameralarını izlemeniz için telefona bir uygulama yüklemeniz gerekiyor. Genel olarak Meye yazılımı tercih ediliyor nedeni hemen hemen tüm android telefonlar ile uyumlu olduğundan. MEye port numarası 80 aşağıda tüm port numaraları yer almaktadır.

Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Tablet Unutulan Açılış Desen Şifresini Kırmak

Android Tabletde Açılış Ekran Şifresini Kırmak. Android Şifre Parola Kaldırma Sıfırlama Adımları.Tablet Desen Kilidi Açma.

Android tabletlerde unuttuğunuz açılış desen kilidini kaldırmak için aşağıda farklı yöntemlere yer verdik bunları teker teker deneyip sorunuzu çözebilirsiniz.

Tablet şarj durumu %30 – %50 üzerindeyken tablet kapalı durumdayken ses kısma menü ve cihazı açma kapama tuşlarına basılı tutup yazılar geldiğinde bırakabilirsiniz yada android logosu geldiğinde çıkan seçeneklerden factory reset yazısının üstüne gelip menü yada açma kapama tuşuna bir kez basıp çekiniz gelen bölümlerden yes yazısının üstüne ses tuşları ile gelip aynı şekilde menü yada güç tuşu ile onaylayın.

Android internetten Video izleme Sorunu Çözümü Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Telefondan Video Açtığımda Görüntülenmiyor Çözümü 

Android internetten Video izleme Sorunu Çözüm Programları? Android Video izleme Seyretme Sorunu Çözümü. Android player programı indirme. Android Video Nasıl izlenir? Video Açılma Sorunu Nasıl Giderilir?

Android video oynatma uygulamaların genel özellikleri SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı görüntüleyebiliyor.

Android cihazlardan internet üzerinden Skyfire ve Dolphin Tarayıcı benzeri android flash player destekli tarayıcılar kullanarak video izleme sorunu çözebilirsiniz.

Internette Dolaştığımda yada Girdiğimde Reklamlar Çıkıyor,Nedeni,Çözümü,Reklam,Temizleme Programı,Android,iPhone,Samsung,LG,Sony,Çin Malı,internet Reklamı Geliyor,Virüs Temizleme,Kaldırma,Silme

Internette Dolaştığımda yada Girdiğimde Reklamlar Çıkıyor

Mustafa Kemal Erdem No Comments

İnternete Dolaştığınızda Bilgisayarınıza yada Cep Telefonunuza Reklamlar Geliyorsa Virüs Kaynaklı Olduğu Anlaşılıyor

internette dolaşırken karşıma reklam çıkıyor diyen kullanıcıların sayısı son günlerde artmaya başladı.Bilgisayar virüslerinden sonra mobil virüslerde aşırı bir şekilde yer almaya başladı. Ekranınıza reklam gelmesi yada başka bir siteye yönlendirmesi virüs kaynaklı olduğu anlamına geliyor çözüm adımlarını inceleyebilirsiniz.

Android Tango Uygulaması Programı Kurulumu,Tango Android Uygulaması,Tango Android Cep Telefonu Kullanımı,Android,Tango,Programı,Uygulaması,indir,Tango Kullanma

Android Tango Uygulaması Programı Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Tango Uygulaması Programı Kurulumu

Tango programını Google Play Store sitesinden indirip kurulumu yaptığınızda istenen nazı bilgiler var bunlar cep telefonu numaranız,tango

halo nedir,halo görev yöneticisi,halo indir,halo android indir,halo nasıl kullanılır,android,çoklu görev,halo,paranoid android,paranoid android halo nasıl kullanılır,paranoid android halo indir,play store halo,halo play store indir,paranoid halo nedir,paranoid halo,paranoid halo nasıl kullanılır,paranoid halo kurulumu,paranoid halo nasıl kurulur,paranoid halo yükleme,paranoid halo android telefona kurma,paranoid halo samsung kurma,paranoid halo samsung yükleme,paranoid halo samsung nasıl kurulur,paranoid halo ücretsiz,halo çıkıt,paranoid halo ne özelliği var,paranoid halo apk,paranoid halo apk indir,paranoid halo kurulum hatası,paranoid halo kurulmuyor,paranoid halo yüklenmiyor,paranoid halo çalışmıyor,paranoid halo hangi cihazlarda çalışıyorhalo nedir,halo görev yöneticisi,halo indir,halo android indir,halo nasıl kullanılır,android,çoklu görev,halo,paranoid android,paranoid android halo nasıl kullanılır,paranoid android halo indir,play store halo,halo play store indir,paranoid halo nedir,paranoid halo,paranoid halo nasıl kullanılır,paranoid halo kurulumu,paranoid halo nasıl kurulur,paranoid halo yükleme,paranoid halo android telefona kurma,paranoid halo samsung kurma,paranoid halo samsung yükleme,paranoid halo samsung nasıl kurulur,paranoid halo ücretsiz,halo çıkıt,paranoid halo ne özelliği var,paranoid halo apk,paranoid halo apk indir,paranoid halo kurulum hatası,paranoid halo kurulmuyor,paranoid halo yüklenmiyor,paranoid halo çalışmıyor,paranoid halo hangi cihazlarda çalışıyor

Paranoid Android Halo Uygulaması Nedir

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android platformunun en popüler yazılım geliştiricilerinden biri olarak gösterilen Paranoid Android, geçtiğimiz aylarda Halo adlı bildirim baloncuğunu hazırladıkları yazılımlara dahil ederek, çoklu görev yöneticisini daha geniş kitlelere ulaştırmayı başardı. Geliştirici ekip, ilerleyen süreçte Halo’yu Açık

android 4.3 uygulama izinleri değiştirme,android 4.3 uygulama izinleri tek tek değiştirme,android 4.3 uygulama izinleri nasıl değiştirilebilir,android 4.3

Android 4.3 Uygulama İzinleri Değiştirme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android 4.3 Uygulama İzinlerini Tek Tek Belirleme

android 4.3 izinleri değiştirme, android 4.3 uygulama izinleri, android 4.3 uygulama izinleri değiştirme, android 4.3 uygulama izinleri değiştirme resimli anlatım, android 4.3 uygulama izinleri nasıl değiştirilebilir, android 4.3 uygulama izinleri tek tek değiştirme, android 4.3 uygulama izinlerini yönetme, android 4.3 yönetici uygulama izinleri, android 4.3 yüklü telefonlarda uygulama izinleri değiştirme, android cihazlarda uygulama izinleri, android cihazlarda uygulama izinleri değiştirme, android cihazlarda uygulama izinlerini yönetme, android cihazlarda uygulama yönetme, htc android 4.3 uygulama izinlerini yönetme, lg android 4.3 uygulama izinlerini yönetme, samsung android 4.3 uygulama izinleri değiştirme, samsung android 4.3 uygulama izinlerini yönetme, sony android 4.3 uygulama izinlerini yönetme

Android 4.3’teki bu yenilik, tedirgin eden uygulama izinlerinin kontrolünü bize veriyor!

Android’de herhangi bir uygulama yüklerken bir dizi izini gözden geçirmeniz gerekiyor.

android root yapma,android telefonlara root nasıl yapılır,root yapmak ne demektir,android root yapma programı,android root yapmak nedir,android root yapma programı indir,android root nasıl yapılır,android cihazlarda root yapma,android cihazlarda root nasıl yapılır,android telefonlarda root yapma,android root yapma resimli anlatım,android root yetkisi,android root yetkisi nasıl verilir,android root yetkisi atama,android root yetkisi verme,android root yetkisi alma,android root yetkisi almak,android root programı,android root atma,android root atma programı,android root atma programı indir,android root programları,android root programlar,android,android hakkında,android root yapma,android rootlama,android telefonlar,android versiyonları odin programı,recovery mode nedir,root nasıl yapılır,root ne işe yarar,root neden gereklidir,super one click root programı

Android Root Yapma

Mustafa Kemal Erdem 2 comments

Android Yüklü Cihazlarda Root

android, android cihazlara yetki verme, android cihazlarda root nasıl yapılır, android cihazlarda root yapma, android cihazlardaki yetki kısıtlamasını kaldırma, android root nasıl yapılır, android root yapma resimli anlatım, android root yapmak nedir, android root yetkilendirme, android root yetkisi, android telefonlar, android telefonlara root nasıl yapılır, recovery mode nedir, root nasıl yapılır, superoneclick programı, superoneclick root programı

Android cihazlar için telefondan yapılması gereken ayarlar

android telefonlarin batarya süresini uzatma,android cihazlar için batarya şarj uzatma,android telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması,android telefonlarin batarya süresini uzatma uygulamasını indirme,android batarya süresini uzatma,android batarya süresini uzatma uygulaması,android batarya süresini uzatma eklentisi,android batarya süresini nasıl uzatırım,android batarya tasarruf modu,android batarya tasarruf uygulaması,samsung android telefonlarin batarya süresini uzatma,samsung android telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması,samsung telefonlarin batarya süresini uzatma,samsung telefonlarin batarya süresini uzatma eklentisi,samsung telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması,htc telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması,lg telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması,sony telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması

Android Telefonlarin Batarya Süresini Uzatma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android cihazlar için batarya süresini uzatan bir uygulama!

android batarya süresini nasıl uzatırım, android batarya süresini uzatma, android batarya süresini uzatma eklentisi, android batarya süresini uzatma uygulaması, android batarya tasarruf modu, android batarya tasarruf uygulaması, android cihazlar için batarya şarj uzatma, samsung telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması, sony telefonlarin batarya süresini uzatma uygulaması

Android telefonunuzun şarjı az mı gidiyor yada açık unuttuğunuz bir uygulamadan

İphone Hotmail Kurulumu,android hotmail kurulumu, android hotmail ayarları, android internet ayarları, android ayarları, hotmail android ayarları, android mail ayarları, android mail kurulumu, android mail kurulum ayarları, android kurulum ayarları, android hotmail kurulum adımları, android mail kurulum adımları, android mail kurulumu resimli anlatım, android hotmail mail kurulum ayarları, blackberry hotmail kurulumu resimli anlatım, android hotmail kurulumu nasıl yapılır, android hotmail,Iphone-Hotmail-Kurulumu-466.html,Iphone-Hotmail-Kurulumu-466

İphone Hotmail Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Hotmail’yi iPhone’nizde kullanın

Android ayarları, android hotmail, android hotmail ayarları, android hotmail kurulum adımları, android hotmail kurulumu, android hotmail kurulumu nasıl yapılır, android hotmail mail kurulum ayarları, Android internet ayarları, android kurulum ayarları, android mail ayarları, android mail kurulum adımları, android mail kurulum ayarları, android mail kurulumu, hotmail android ayarları, İphone Hotmail Kurulumu

iPhone, iPad veya iPod touch üzerinde Hotmail’i kurmak kolay ve ücretsizdir.

  • E-postanızı geldiği anda alın — bildirimler yeni bir iletiniz olduğunda bunu öğrenmenizi sağlar.

Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür, Android Flash Player Sorunu, Android Flash Player Sorunu Çözülür, Android Flash Player Sorunu Ayarları, Android Flash Player Sorunu Çözümü, Android Flash Player Çözümü, Android Flash Sorunu, Android Flash Sorunu Çözümü, Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür, Android Flash Player,Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür,Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523.html,Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523

Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür

Mustafa Kemal Erdem one comments

Galaxy S3 Flash Player Sorunu Çözümü

android flash player, Android Flash Player Çözümü, android flash player sorunu, Android Flash Player Sorunu Ayarları, Android Flash Player Sorunu Çözülür, Android Flash Player Sorunu Çözümü, Android Flash Player Sorunu Nasıl Çözülür, Android Flash Sorunu, Android Flash Sorunu Çözümü, Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523, Android-Flash-Player-Sorunu-Nasil-Cozulur-523.html

Geçen gün bi sitede flashların çalışmadığını farkettim. Sitedeki flashın yerine “? işaretli mavi kutular” vardı. Galaxy S3 te flash player kendinden geliyor diye biliyordum.
veya ben güncelleme yapınca bişiler oldu bende anlamadım. Daha sonra android markette “adobe flash player” fln diye arattığımda arama sonuçlarında çıkmıyordu.

Android Telefonu Modem Olarak Kullanma, Android Telefonu Modem, Android Telefonu Modem Olarak Ayarlama, Android Modem Olarak Kullanma, Android Modem Olarak Tanıtma, Android Telefonu Modem Olarak Ayarlama, Android, Android Modem Ayarları, Android İnternet Ayarları, Android İnternet Modem Ayarları, Android İnternet Modem Olarak Kullanma, Android WİFİ Modem Olarak Kullanma, Android Modem Özelliği Nasıl Açılır, Android Ayarları, Android Telefonlarda Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma, Android Telefonlarda Kablolu Kablosuz Modem Olarak Nasıl Kullanılır, Android Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma,Android Telefonlarda Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma,Android-Telefonlarda-Kablolu-Kablosuz-Modem-Olarak-Kullanma-561.html,Android-Telefonlarda-Kablolu-Kablosuz-Modem-Olarak-Kullanma-561

Android Telefonlarda Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Telefonlarda Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma

android, Android ayarları, Android internet ayarları, Android İnternet Modem Ayarları, Android İnternet Modem Olarak Kullanma, Android Kablolu Kablosuz Modem Olarak Kullanma, Android Modem Ayarları, Android modem olarak kullanma, Android Modem Olarak Tanıtma, Android Modem Özelliği Nasıl Açılır, Samsung S4 hotspot Telefonu Modem Olarak Kullanma Ayarları, Samsung S4 Telefonu Modem Olarak Kullanma, Samsung S4 Telefonu Modem Olarak Kullanma Ayarları, Samsung Telefonu Modem Olarak Kullanma

Android modem olarak kullanmak için gerekli adımlar resimli anlatımı mevcuttur. Android Telefonunuzu Modem Olarak Kullanma

android adobe air ve adobe flash player, android air flash player, android air flash player nasıl yüklenir, android air flash player nerden yüklenir, android air flash player yüklenemiyor, android air flash player google storeden nasıl kurulur, android air flash player yükleme hatası, android air flash player sorunu, android air flash player yüklenebilirmi, samsung android air flash player nasıl yüklenir, samsung android air flash player, samsung android air flash player indir, samsung android air flash player nerden indirilir, samsung flash player , samsung flash player nasıl yüklenir, samsung flash player nerden yüklenir, google play store samsung flash palyer, google play store android air flash player nasıl yüklenir, google store samsung flash player yükleme, samsung cep telefonuma flash player nasıl yüklerim, samsung cep telefonuma flash player nerden yüklerim, samsung cep telefonuma flash player nasıl kurarım, android air flash palyer nasıl kurulur, samsung flash player nasıl kurulur, htc cep telefonuma flash player nasıl yüklerim, htc samsung cep telefonuma flash player, nokia cep telefonuma flash player nasıl yüklerim, turkcell android air cep telefonuma flash player nasıl yüklenir, flash player nasıl kurulur, Flash Player for android air 2.x and 3.x archives, Flash Player for android air 2 kurulumu, android air 2.x and 3.x Flash Player nasıl kurulur, android air 2 flash player kurma, android air 3 flash player kurma, android air 4 flash player kurma, android air 4.1 flash player kurma, android air 4.1.1 flash player nasıl kurulur,Android Adobe AIR ve Adobe Flash Player Yükleme,Android-Adobe-AIR-ve-Adobe-Flash-Player-Yukleme-634.html,Android-Adobe-AIR-ve-Adobe-Flash-Player-Yukleme-634

Android Adobe AIR ve Adobe Flash Player Yükleme

Mustafa Kemal Erdem No Comments

Android Adobe AIR ve Adobe Flash Player

android adobe air ve adobe flash player, Android Adobe AIR ve Adobe Flash Player Yükleme, samsung android air flash player nerden indirilir, samsung cep telefonuma flash player nasıl kurarım, samsung cep telefonuma flash player nasıl yüklerim, samsung cep telefonuma flash player nerden yüklerim, samsung flash player, samsung flash player nasıl kurulur, samsung flash player nasıl yüklenir, samsung flash player nerden yüklenir, turkcell android air cep telefonuma flash player nasıl yüklenir

Adobe AIR; Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax gibi dilleri kullanan geliştiricilerin bu dillerde geliştirdikleri çeşitli özelliklerde internet uygulamalarını, platform bağımsız