En iyi Android Tarayıcı – En Hızlı Android internet Tarayıcı

En iyi Android Tarayıcı – En Hızlı Android internet Tarayıcı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android İşletim Sistemli Telefonlar İçin Tarayıcı İndirme

android browser kurulumu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Ayarları, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Sorunu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulumu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Sorunu, android chrome kurulumu, android chrome nasıl kurulur, android chrome tarayıcı kurulumu, android en iyi tarayıcı, android için en iyi browser, android icin en iyi tarayici, Android internet Tarayıcı, Android internet Tarayıcı – Chrome, android tarayıcı kapama sorunu, Android Tarayıcı Kurma, android tarayıcı sorunu, android telefonlarda tarayıcı kurulumu, android telefonlarda tarayıcı kurulumu nasıl yapılır, android telefonlarda tarayıcı yükleme, android telefonlarda tarayıcı yükleme nasıl yapılır, Chrome Android internet Tarayıcı, Dolphin, Dolphin Android internet Tarayıcı, dolphin browser android uygulaması, en hızlı android browser, en hızlı android tarayıcı hangisi, en hızlı android tarayıcısı, en iyi android browser, en iyi android browser indirme, en iyi android tarayıcı, En iyi Android Tarayıcı – En Hızlı Android internet Tarayıcı, en iyi android tarayıcı hangisi, en iyi android tarayıcı indirme, en iyi android tarayıcılar, en iyi android web browser, Firefox, Firefox Android internet Tarayıcı, firefox android uygulaması, google chrome android uygulaması, molzilla android tarayıcı kurulumu, Ninesky, Opera, Opera Android internet Tarayıcı, opera mobile android uygulaması, Skyfire Android internet Tarayıcı, Skyfire Android Tarayıcıları, uc browser android uygulaması

Aşağıdaki değerler cihaz’dan cihaz’a değişebilir tarayıcıyı kurup deneyip

performansını siz belirleyiniz.

Android Yüklü Cihazlar İçin Tarayıcı Özellikleri

Android işletim sistemine sahip telefonunuzda veya tabletinizde, cihazınızla gelen varsayılan web tarayıcısını kullanmak zorunda değilsiniz. Şimdiye dek alternatifleri hiç incelemediyseniz, farklı tarayıcılara biraz göz atmanın zamanı gelmiş olabilir.

 

Android’de bir web tarayısı yüklediğinizdeonu varsayılan hale getirebilir, web bağlantılarının yeni tarayıcınızla açılmasını sağlayabilirsiniz. Varsayılanlara geri dönemk isterseniz, Ayarlar’daki Uygulamalar sayfasına giderek “Varsayılanları temizle” düğmesine dokunun.

Aşağıda Android Tarayıcıların İndirme Adresleri Mevcut’dur.

 

1. Android tarayıcısı

Android’in stok web tarayıcısı, işlevleri bakımından kısıtlı olsa da sayfaları hızla açabiliyor.Tarayıcı ile çerezlerinizi kontrol edebiliyor, sitelerin kaydettiği verileri temizleyebiliyorsunuz. Çevrimiçi okumak istediğiniz sayfaları kaydetmeniz de mümkün.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.25 saniye.

2. Chrome beta

Sadece Ice Cream Sandwich ve üzerinde çalışan Chrome, masaüstünde olduğu gibi sekmeleri telefonunuzda da başarıyla yönetiyor. Açık sekmelerinizi, parolalarınızı ve diğer verilerinizi dilerseniz masaüstü Chrome ile mobil Chrome arasında kolaylıkla eşitleyebiliyorsunuz.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 6.98 saniye.

Android internet Tarayıcı, Android internet Tarayıcı - Chrome, Dolphin, Firefox, Opera, Ninesky, Skyfire Android Tarayıcıları, Chrome Android internet Tarayıcı, Firefox Android internet Tarayıcı, Dolphin Android internet Tarayıcı, Opera Android internet Tarayıcı, Skyfire Android internet Tarayıcı, Android Tarayıcı Kurma, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulumu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Ayarları, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Sorunu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Sorunu

facebook müşteri hizmetleri

3. Dolphin Browser HD

Bir mobil tarayıcıdan bekleyebileceğiniz her türlü işlevi sunan Dolphin Browser HD, Flash’ı açıp kapamanıza, sitelere masaüstü PC, iPhone veya iPad gibi girmenize, çoklu dokunmatik yaklaşmaya, sesli girişe ve eklentileri yoluyla daha fazlasına izin veriyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.36 saniye.

 

4. Firefox beta

Firefox’un Android’deki son sürümü, oldukça hızlı bir gezinti deneyimi, şık bir arayüz, iyi bir sekme yönetimi ve işinizi kolaylaştıracak faydalı eklentiler sunuyor. Chrome’da olduğu gibi yer imlerinizi masaüstü Firefox ile eşitlemeniz mümkün.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 10.72 saniye.

5. Opera Mobile

Mobil tarayıcı alanında tecrübeli olan Opera, sezgisel bir arayüz, akıllı işleme yakınlaşma özellikleri ve pratik bir giriş sayfası sunuyor. Dikkat çeken işlevleri arasında arayüzü gizleyebilme, mobil dostu olmayan siteler için tek sütun modu, Opera Turbo hızlandırma sistemi var. Opera da eşitleme işlevini destekliyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 8.13 saniye.

Android internet Tarayıcı, Android internet Tarayıcı - Chrome, Dolphin, Firefox, Opera, Ninesky, Skyfire Android Tarayıcıları, Chrome Android internet Tarayıcı, Firefox Android internet Tarayıcı, Dolphin Android internet Tarayıcı, Opera Android internet Tarayıcı, Skyfire Android internet Tarayıcı, Android Tarayıcı Kurma, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulumu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Ayarları, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum, Android Cep Telefonu Tarayıcı Kurulum Sorunu, Android Cep Telefonu Tarayıcı Sorunu

6. Ninesky

Ninesky, gözlerinizi yormayan gece modu, siteleri düz metin ve görsel haline getiren otomatik optimize işlevi ve oldukça temiz bir arayüz sunuyor. Sekmeler ise kullanmadığınızda ekrandan kaybolarak size daha fazla boş alan sağlıyor.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 7.85 saniye.

7. Skyfire

Skyfire, mobil deneyiminizi geliştirmeye yönelik bazı işlevlerle geliyor. Örneğin uygulamanın sunduğu Facebook düğmesi sayesinde web sitelerinde küçücük bir Paylaş düğmesini aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Ortalama sayfa yükleme süresi: 7.60 saniye.

8. Boat Browser

Temel özelliklere odaklanan Boat Browser, menülerinin derinliklerinde bazı faydalı araçlar da sunuyor. Arayüz ve ayar sayfaları oldukça temiz ve kullanımı kolay. Tarayıcının “user agent” etiketini birkaç dokunuşla değiştirebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü alma, gizli gezinti, sesli giriş ve gece modu gibi pratik özellikler de Boat Browser’a dahil edilmiş.

  • Chrome
  • Firefox Browser for Android
  • Opera Mobile web browser
  • Boat Browser
  • Dolphin Browser
  • UC Browser for Android
  • One Browser – formerly iBrowser

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Android Telefonlara Nasıl Kurulur WhatsApp Android Ayarları başlıklı makalemizde WhatsApp Android, WhatsApp Android Ayarları ve WhatsApp Android Bağlantı Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın