En Hızlı internet DNS Adresleri Hangileri

En Hızlı internet DNS Adresleri Hangileri,En Hızlı DNS Adresi,internette En Hızlı DNS Adresi,Hızlı DNS,Hızlı DNS Programı,Programları,indir,En iyi DNS Adresi

En Hızlı internet DNS Adresleri Hangileri

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet

 android iphone destek hatti

En Hızlı En iyi internet DNS Adresi ve Adresleri Hangileri Bunu Öğrenmek için DNS Test Programı Tercih Edebilirsiniz.

Bu yazılım ile iki farklı şekilde DNS adreslerini test edebilirsiniz:  Birincisi standart test ikincisi internet tarayıcı geçmişinizi kullanarak yapılan testler. Tarayıcı geçmişi, en sık kullanılan siteleri teste dahil ederek, sizin kişisel olarak o DNS’ten alabileceğiniz verimi gösterdiği için çok faydalı bir seçenek.

Öneri DNS adresleri: Google DNS Adresi 8.8.8.8-8.8.4.4, Telekom DNS Adresleri 195.175.39.39-195.175.39.40 Open DNS Adresleri 208.67.222.222-208.67.220.220

DNS Hız Test Programı İndirme Adresi

DNS Mac Programı.dmg    DNS Windows Programı.exe

facebook müşteri hizmetleri

DNS test programını çalıştırıp Nameservers yazan yere DNS adreslerini yazıp Start Benchmark butonuna tuşlayıp test’i başlatınız.

DNS Nedir Nasıl Ortaya Çıktı

Bilgisayar ağları üzerindeki isimlendirme sorunu ilk olarak internetin babası sayılan Arpanet zamanında ortaya çıkmıştır. 1970’lerde ArpaNet günümüz ağları ile karşılaştırılamayacak kadar küçük durumdaydı ve yalnızca birkaç yüz ile ifade edilebilen sisteme hizmet veriyordu. Bu tarihlerde isimlendirme için tek noktada tutulan bir dosyanın bulunması ve diğer tüm sistemlerin bu dosyayı belli aralıklarla kendi taraflarında güncellemesi isimlendirme sorununu çözmüştü.

Bir önceki yazımız olan Kaydedildi Güvenliği WPA WPA2 ile Sağlanıyor Kimlik Doğrulama Sorunu başlıklı makalemizde cep telefonu, Çin Malı ve Çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın