Now Reading
Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır
0

Delta-Search.Com Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır

by Mustafa Kemal Erdem21 Mart 2013

 android iphone destek hatti

Google Chrome için “Delta-search.com” Kaldırma:

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.
2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor. 

 

3- Hedef bölümünde “C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe  şeklinde bir dosya konumuyla karşılaşacaksınız. Bu dosya konumunu ” C:UsersMystrandelAppDataLocalGoogleChromeApplicationchrome.exe” şeklinde değiştirmelisiniz. Bir başka deyişle chrome.exe’den sonraki bölümü silmelisiniz.

facebook müşteri hizmetleri

 

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz.  portalsepeti.com başarıyla kaldırdınız.

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antivirus Protection Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde antivirus protection, antivirus protection 2012 nasıl kaldırılır ve antivirus protection nasıl kaldırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response