CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android 4.4.4 Yazılımı Yayınlandı indirip Kurulumu Denemek isteyen Android Kullanıcıları Aşağıdaki Adresten Rom’lara Ulaşabilirler.

Android 4.4.4 CyanogenMod ekibi tarafından yayınlandı.Çıkardıkları yazılımlar ile resmi sürümün vermediği hizmeti vermeye devam ediyor.

Android L tanıtımında yeni bildirim özelliği, Heads UpCM11 M8 Android 4.4.4 ile yerini aldı. Çıkan yazılım güncellemesi, performans, arayüz gelişmeleri, hataların giderilmesi ve güvenlik sorunların giderilmesini içeriyor.

Android 4.4.4 tabanlı CM11 yazılımını telefon ya da tabletinizde yer alan CMUpdater üzerinden isterseniz’de resmi siteden dosyaları indirerek yükleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Uyarı: Cihazınızın garantisi devam ediyorsa Android 4.4.4 Rom tercih etmemeleri önerilir. Çıkan Rom orjinal sürümle hemen aynı sürümü yüklemek isteyenler odin programı ile yapabilirler.

                 Android 4.4.4 CM11 M8 güncellemesini buradan indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çin Kore Malı Android Şebeke Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde Android Çin Kore Cep Telefonunda Şebeke Çekmeme Bulamama Sorunu, Çin Kore Malı Android Şebeke Sorunu Çözümü ve Hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın