Combofix Virüs Temizleme Programı

Bilgisayarım Kilitlendi, Bilgisayarım Yavaş Çalışıyor, Bilgisayarımda Msconfig Açılmıyor, Combofix Temizleme Programı, Combofix Virüs Temizleme, Combofix Virüs Temizleme Programı, Combofix Virüs Temizleme Programı İndir, Regedit Açılmıyor

Combofix Virüs Temizleme Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Programlar

 android iphone destek hatti

Combofix programı bilgisayar’da virüs kaynaklı kısıtlı olan bölümlerin açılması sahte virüs programı ve tarayıcı sorunları ile ilgili durumlarda kullanılabiliyor. Combofix bir malware temizleme yazılımı

 olan Combofix flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD’lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor.

Amvo.exe Nedir?

Popüler antivirüs yazılımlarının neredeyse hiçbirinin tam çözüm sunmadığı bu zararlı uygulama kendini system32 klasörünün altına atıyor. En tehlikeli özelliği ise sisteminize bulaştıktan sonra kendini kopyalaması ve gizlemesi.

Amvo.exe‘nin Zararları Nedir?
Yerleştiği sistemin performansını fazlasıyla düşüren bu zararlı uygulama aynı zamanda “Gizli” durumda olan klasörlere erişilmesini engelliyor, yazılım bulaştıktan sonra “Klasör Seçenekleri > Görünüm” bölümünden tüm klasörleri görünür yapsanızda sonuç değişmiyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

Amvo.exe‘den Nasıl Kurtulurum?
ComboFix’i bilgisayarınıza indirin ve masaüstüne aldıktan sonra çalıştırın (Vista kullnıcıları programın üzerine sağ tuş ile tıkladıktan sonra “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini kullanmalıdır). Eğer bilgisayarınız “Güvenli Kip”te değilse aktif olan tüm güvenlik yazılımlarını ve pencereleri kapatın. Karşınıza çıkan yönergelere “Evet/Yes” diyerek ilerleyin, hızlı bir taramadan sonra ComboFix gerekeni yapacak ve sonuçları C:’nin içerisine attığı log dosyasında size bildirecektir.

Bir önceki yazımız olan Avast Ücretsiz Full Sürüm Virüs Programı başlıklı makalemizde Avast 7 Virüs Programı, avast bedava full sürm serial ve avast full sürüm serial hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın