Now Reading
Chrome Gizli Gezinti Mod eklentisi
0

Chrome Gizli Gezinti Mod eklentisi

by Mustafa Kemal Erdem04 Ekim 2013

 android iphone destek hatti

Chrome Gizli Gezinti 

Bazı web sitelerinde kimliğinizi gizleyerek gezinmek isteyebilirsiniz. IP adresinizin, MAC adresinizin, bilgisayar isminizin, işletim sistemi verilerinizin web sitesine ulaşmasını istemeyebilirsiniz. 

Bu gibi durumlar için Google’ın Chrome tarayıcısı zaten yardıma koşuyor. Chrome, kullanıcılarına Incognito, yani gizli gezinti modunde web’de sörf imkanı sunuyor. Ama Incognito Filter isimli eklenti, bu modu bir adım ileri taşımak için var.

Chrome Gizli Gezinti Mod eklentisi,Chrome Gizli Gezinti,Chrome Gizli Gezinti Nasıl Kullanılır,Chrome Gizli Gezintiyi Aktif Etme,Chrome Gizli Gezinme,Chrome Gizli Gezinti Özelliği,Google Chrome Gizli Gezinti Güvenliği

facebook müşteri hizmetleri

Eklenti sayesinde, önceden belirleyeceğiniz sitelerde, bu modun otomatik olarak devreye girmesini sağlamanız mümkün.

Eklentiyi kurduktan sonra, önceden belirlediğiniz bir siteye girdiğinizde, o sitenin bilgisayarınızda Cookie depolaması engelleniyor. Böylece web sitesinin yöneticileri hakkınızda bilgi toplayamıyor.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme başlıklı makalemizde bilgisayardan silinmeyen programları kaldırma programı, kaldırılmayan programları kaldırma ve program kaldır hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response