Buscaid.com Nasıl Kaldırılır

buscaid.com nasıl kaldırılır,buscaid.com kaldırma,google yerine buscaid.com geliyor,google yerine buscaid.com açılıyor nasıl değiştirilir,google yerine buscaid.com geliyor sayfayı değiştiremiyorum,internet sayfası açınca buscaid.com geliyor nasıl google olarak ayarlarım,buscaid.com kaldırılmıyor,buscaid.com değişmiyor,buscaid.com nedir

Buscaid.com Nasıl Kaldırılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Sahte virüs programlarını ve virüsleri temizleme yöntemleri:

Chrome’dan ayarlar sekmesinde arama bölümünden arama motorunu google olarak ayarlayabilirsiniz
 
eklentiler adlı bölümden de tüm eklentileri siliniz

Google Chrome için “Buscaid.com” Nasıl Kaldırılır

1- İlk olarak masaüstünüzde bulunan Google Chrome kısayoluna sağ tıklayarak özellikleri seçin.

2- Daha sonra açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçerek, burada bulunan hedef bölümündeki dosya konumunu düzenlememiz gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

Aşağıdaki adımları uyguladığınızda çözüme ulaşamadığınız’da  “f8 ” ile “Komut Sistemi ile Güvenli Mod” useçipçıkan siyah ekrandaki bölüme”msconfig” yazıp enter dedikden sonra çıkan bölümlerde “Sistem Geri Yüklemeyi” 

(Not: Dosya konumunda yazan Mystrandel benim kullanıcı adım olduğu için burada bulunan dosya konumunu kopyalayıp yapıştırmamalısınız. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bu nedenle o kısmı değiştirmeyiniz.)
4- Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna tıklayarak özellikler sayfasını kapatabiliriz. “buscaid.com” başarıyla kaldırdınız.

Not: Eğer bilgisayarınızın ana sayfası bu işlemi yaptığınız halde hala değişmiyorsa Homepage Remover adlı programı sitemizden indirerek öncelikle anasayfanızı işgal eden uygulamaları kaldırabilirsiniz ve daha sonra aynı adımları tekrar uygulayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İsoft.us Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde isoft.us değiştirilmiyor, isoft.us google olarak ayarlanmıyor ve isoft.us kaldırılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın