Blackberry Mep Kodu Nedir Sim Kilit Kodunu Öğrenme

Blackberry Mep Kodu Nedir Sim Kilit Kodunu Öğrenme,Blackberry Mep Kodu Nasıl Öğrenilir,Öğrenme,Açma,Kodu Kırma,Kaldırma,Z10,9800,9900,9320,Q5,9790,9981,9300,Aç

Blackberry Mep Kodu Nedir Sim Kilit Kodunu Öğrenme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Blackberry

 android iphone destek hatti

Blackberry Mep Kodu Nasıl Öğrenirim Bu Kod Nasıl Girilir Ne Yapmalıyım

Blackberry ağ mep sim kilit kodu nedir nasıl açılır diye soranlar için detaylı anlatım aşağıda yer almaktadır. Turkcell,Avea,Vodafone BlackBerry telefonları Türkiye’ye getirilen operatörler tarafından başka operatörde kullanılmasını önlemek için yapılan güvenlik önlemi.

Vodafone Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Vodafone 225, Blackberry, LG, Motorola, Sony Ericcson, Sharp marka cihazınıza ait SIM Kilit Kaldırma kodunuza burayı https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/simunlock.phptıklayarak ulaşabilirsiniz.Farklı marka cihazlar için SIM Kilit Koduna cihazınıza ait teknik servisten destek alabilirsiniz.

Turkcell – KVK Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Turkcell tarafından satılan Blackberry cep telefonları için Turkcell müşteri hizmetlerinden sistemde görünüyorsa kodu alabilirsiniz eğer sistemde görünmüyorsa ya Turkcell müşteri hizmetlerine kayıt bırakıp alabilirsiniz ya da KVK müşteri hizmetlerinden talep edebilirsiniz. KVK satışlı Blackberry cihazlar için mep kodunu direk KVK müşteri hizmetlerinden imei numaranızı söyleyerek alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Avea Blackberry Ağ Mep Sim Kodu Nasıl Açılır: Avea müşteri hizmetlerinden ya da şansınızı deneyerek KVK müşteri hizmetlerinden

Not: Blackberry cihazlarda ağ mep kodu deneme hakkı 10 kez 10 denemeden sonra cihaz kilitlenir ve cihazı servisinden açtırmanız gerekir.Ağ mep kodunu almak için cep telefonunuzun imei numarasını söyleyerek talep ediyorsunuz.

Blackberry Ağ Mep Kodu için Bizden Yardım Alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Blackberry Qwerty 9720 Klavyeli Model başlıklı makalemizde blackberry qwerty 9720, blackberry qwerty 9720 fiyatı ve blackberry qwerty 9720 klavyeli model hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın