Blackberry Mail Kurulumu

blackberry mail kurulumu, blackberry mail kurulum, blackberry mail kurulum ayarları, blackberry mail kurulumu nasıl yapılır, blackberry e-posta kurulumu, blackberry e-mail kurulumu, blackberry e-posta kurulumu nasıl yapılır, blackberry Kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirin, blackberry Kişisel e-posta hesabını seçenekleri nasıl değiştirilir, blackberry mail şifresini değiştirme, blackberry mail şifresi nasıl değiştirilir, blackberry mail şifresi değiştirme, blackberry e-postayı kablosuz ağ üzerinden eşitleme, blackberry e-postayı kablosuz ağ ayarları

Blackberry Mail Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Blackberry

 android iphone destek hatti

Blackberry e-posta adresi oluşturma

 

 1. Ana ekranda Ayarlar simgesini tıklatın.
 2. Kurulum bölümünde E-posta Hesapları simgesini tıklatın.
 3. E-posta adresini kurmak için
  ekranları takip edin. E-posta adresiniz doğru ayarlandığında bir onay mesajı alırsınız. E-posta mesajlarınızı görüntülemek ve yönetmek
  için, Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklayınız.

 

Not: Bazı durumlarda aşağıdaki seçenekleri görebilirsiniz. Bu durumda, bunlardan birini seçin.

 • Internet Posta Hesabı: BlackBerry® akıllı telefonunuzu bir ya da daha fazla mevcut e-posta hesabıyla (örneğinWindows Live™ Hotmail® e-posta hesabı) ilişkilendirmek ya da akıllı telefonunuzda yeni bir e-posta adresi oluşturmak için bu seçeneği kullanın.
 • Kurumsal Hesap: Yöneticiniz size bir kurumsal etkinleştirme parolası verdiyse, BlackBerry® Enterprise Server kullanarak akıllı telefonunuzu iş e-posta hesabınızla ilişkilendirmek için bu seçeneği kullanın.

Akıllı telefonunuz için bir Internet e-posta hesabı (örneğin Windows Live™ Hotmail® veya Google Mail™) veya yeni bir e-posta adresi kurmaya çalışıyor ve bu seçeneği görmüyorsanız, yöneticinize veya kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza başvurun.

E-postayı kablosuz ağ üzerinden eşitleme

BlackBerry®akıllı telefonunuzla ilişkili her e-posta adresi için Kablosuz Eşitleme seçeneğini ayarlayabilirsiniz; e-postalarınız kablosuz ağ üzerinden yeniden eşitlenecektir.

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.   tuşu > Seçenekler > E-posta Eşitleme öğesine basın.
 3.  Eğer Mesaj Hizmetleri alanı görünüyorsa, bu alanı uygun e-posta hesabı olarak ayarlayın.
 4.  Kablosuz Eşitleme onay kutusunu işaretleyin.
 5.   tuşu > Kaydet seçeneğine basın.

Kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirin

BlackBerry® akıllı telefonunuza eklediğiniz her kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirebilirsiniz. E-posta filtreleri oluşturabilir, kişilerinizi senkronize edebilir, imzanızı veya ekran adınızı değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Başlamadan önce: Kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza bağlı olarak, kişisel e-posta hesabınızın bazı seçeneklerini değiştiremeyebilirsiniz.

 

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.  Ardından  tuşu > Seçenekler > E-posta Hesabı Yönetimi’ne basın.
 3.  Seçeneklerini değiştirmek istediğiniz e-posta hesabını tıklatın.
Blackberry Mail Bilgilerini ve Şifresini Değiştirme

Kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirin

BlackBerry® cihazınıza eklediğiniz her kişisel e-posta hesabınızın seçeneklerini değiştirebilirsiniz. E-posta filtreleri oluşturabilir, kişilerinizi senkronize edebilir, imzanızı veya ekran adınızı değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Başlamadan önce: Kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza bağlı olarak, kişisel e-posta hesabınızın bazı seçeneklerini değiştiremeyebilirsiniz.

 

 1.  Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.
 2.   tuşu > Seçenekler > E-posta Hesabı Yönetimi’ne basın.
 3.  Seçeneklerini değiştirmek istediğiniz e-posta hesabını tıklatın.

Bir önceki yazımız olan Blackberry İd Alma başlıklı makalemizde blackberry ıd alma, blackberry ıd alma sorunu ve blackberry ıd hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın