Blackberry İd Alma

blackberry ıd alma, blackberry ıd oluşturma, blackberry ıd nasıl alınıri blackberry ıd nasıl oluşturulur, blackberry ıd alma sorunu, blackberry ıd hesabı değiştirme, blackberry ıd hesabı nasıl değiştirilir, blackberry ıd hesabı, blackberry ıd hesap açma, blackberry ıd hesap açma sorunu, blackberry ıd hesabı silme, blackberry ıd hesap nasıl silinir, blackberry ıd hesabı silme adımları, blackberry ıd nedir, blackberry ıd reset, blackberry ıd reset nasıl yapılır, blackberry ıd reset nasıl atılır

Blackberry İd Alma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Blackberry

 android iphone destek hatti

Blackberry İd Alma – Blackberry İd Sıfırlama – Blackberry Parola Sıfırlama – Blackberry İd Silme Aşağıda Adımlar Aktarılmakta.

BlackBerry ID parolasını değiştirmek için aşağıdakileri yapın:

Bir Bilgisayardan:

 1. Bir PC veya BlackBerry akıllı telefon tarayıcısından www.bbid.com adresini ziyaret edin.
 2. Oturum Aç‘ı tıklatın.
 3. BlackBerry ID Kullanıcı Adı (e-posta adresi) ve parolasını girip Oturum Aç‘ı tıklatın.
 4. Hesap Ayrıntıları‘nı tıklatın.
 5. Parola‘nın yanındaki Düzenle‘yi tıklatın.
 6. Geçerli parolayı girin ve ardından yeni parolayı girin. Parolayı onaylama alanına yeni parolayı tekrar girin ve ardından, Kaydet‘i tıklatın.
 7. BlackBerry ID hesap bilgileri ekranlarından çıkmak için Bitti‘yi tıklatın.
 8. di onay mesajı görüntülenir.
 9. Tamam‘ı tıklatın.

BlackBerry ID hesabına ait bir parola unutulduğu ve giriş başarısız olduğu takdirde parolayı sıfırlamak için lütfen aşağıdaki süreci takip edin.

Parola sıfırlama e-postası oluşturmak için lütfen şu adımları takip edin:

facebook müşteri hizmetleri
 1. BlackBerry Browser veya masaüstü tarayıcısını kullanarak aşağıdaki adrese gidin:http://blackberryid.blackberry.com/bbid/recoverpassword.
 2. BlackBerry ID e-posta adresini ve CAPTCHA karakterlerini girin, sonra Gönder‘i tıklatın.
 3. Parola sıfırlama e-postası e-posta@alanadı.com‘a gönderildi ifadesini içeren bir onay mesajı görüntülenecektir, böylece ilgili e-posta adresine bir sıfırlama e-postası gönderilmiş olacaktır.
 4. Bir bilgisayardaki interneti veya BlackBerry PlayBook Tablet’teki Browser uygulamasını kullanarak BlackBerry ID ile ilişkili e-posta hesabında oturum açın.
 5. Gelen kutusunda BlackBerry ID parola sıfırlama e-postasını bulun ve e-postanın içindeki bağlantıyı seçin.
 6. BlackBerry ID sıfırlama e-postası şuradan gelir bbidpw-donotreply@blackberry.com. E-postanın gelen kutusunda bulunmaması durumunda lütfen spam veya önemsiz posta klasörünüzü kontrol edin.
 7. Parola sıfırlama sayfası yüklendiği sırada yeni parolayı bu yeni parolanın onayı ile birlikte girin. Ardından,Gönder‘i tıklatın.
 8. Değişiklikler başarılı bir şekilde kaydedildikten sonra bir onay mesajı görüntülenecektir.

Not: BlackBerry ID e-post adresi, bir BlackBerry posta adresiyse (örneğin <username>@tmo.blackberry.net), BlackBerry ID parola sıfırlama e-postası BlackBerry akıllı telefondan alınmaz. BlackBerry posta adresine bir bilgisayardan erişilemeyeceğinden, KB28111 (bu bağlantı yalnızca İngilizce dilinde bulunur) numaralı makalede açıklanan adımların gerçekleştirilmesi gerekir.

Blackberry İd Alma Videolu Anlatım

Vodafone Forum Ekibi

blackberry ıd alma, blackberry ıd oluşturma, blackberry ıd nasıl alınıri blackberry ıd nasıl oluşturulur, blackberry ıd alma sorunu

Bir önceki yazımız olan Blackberry Dns Ayarları başlıklı makalemizde blackberry dns ayarları, blackberry dns ayarları adımları ve blackberry dns ayarları nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın