Now Reading
Blackberry Cihaz Yedekleme Rehber Yedekleme
0

Blackberry Cihaz Yedekleme Rehber Yedekleme

by Mustafa Kemal Erdem05 Haziran 2013

 android iphone destek hatti

Blackberry Cihaz Yedekleme ve Yedek Geri Yükleme

blackberry alınan yedeğin geri yüklenmesi, blackberry cihaz geri nasıl yüklenir, blackberry cihaz nasıl yedeklenir, blackberry cihaz yedeği geri yükleme programı, blackberry cihaz yedek geri alma, blackberry rehber yedeği nasıl geri yüklenir, blackberry yedek geri yükleme programı, blackberry yedek nasıl alınır, blackberry yedekleme, blackberry yedekleme nasıl yapılır, blackberry yedekleme programı

Cihaz verilerini yedekleme

Başlamadan önce:

Dahili ortam deposundaki verileri yedeklemek için kitle depolama modu açılmalıdır.
 
BlackBerry akıllı telefonunuzu kişisel bilgisayarınızla senkronize edin  Blackberry Desktop Manegerle (Dosya>Yedek>Özel Yedek)

Yerleşik BlackBerry® Medya Senkronizasyonu. Otomatik güncellemeler. Kullanımı basit.

Blackberry Cihaz Yedekleme Hemen indirin

Akıllı telefonlar ve tabletler için destek

facebook müşteri hizmetleri
BlackBerry® Masaüstü Yazılımı hem BlackBerry® akıllı telefonunuzu hem de BlackBerry® tabletinizi destekler. BlackBerry Masaüstü Yazılımı zaten kuruluysa, tabletinizi senkronize etmeden önce en son sürüme yükselttiğinizden emin olun.
Blackberry Messenger Üzerinden Kişi Listesini Yedeklemek ve Geri Alma
Yeni bir Blackberry telefon aldınız ve pin numaranız değişti. Blackberry kişi listenizdeki tüm kullanıcıları yeni cihazınıza eklemek zorundasınız. Bunu elle değilde otomatik olarak nasıl yapılır kontrol edelim.

Yedekleme :1. Blackberry Messenger’ı açın.2. Menü tuşuna basın (Yeşil arama tuşunun sağındaki noktalı tuş)3. “Seçenekler“e basın4. Aşağıya doğru inin orada Yedekleme Yönetimi başlığı altında Yedekle göreceksiniz.5. Dosyaları yerel olarak yedekle seçeneğine tıklayın.

6. “Şimdi Yedekle” düğmesine basın

7. Dosyaları Ortam Kartı’nın için yedeklemenizi tavsiye ediyorum. Böylece Ortam Kartını çıkarıp yeni cihazınıza takabilir ve oradan yedekleri yeni telefona aktarabilirsiniz.

Geri Yükleme :

1. Blackberry Messenger’ı açın.

2. Menü tuşuna basın (Yeşil arama tuşunun sağındaki noktalı tuş)

3. “Seçenekler”e basın

4. Aşağıya doğru inin orada “Yedekleme Yönetimi” başlığı altında “Geri Yükle” göreceksiniz ona tıklayın.

5. “Bir cihazdan yedekleme dosyası kullanarak geri yükleme”yi açıp yedek dosyanızı seçip geri yüklemenizi başlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Blackberry Fabrika Ayarlarına Nasıl Dönülür başlıklı makalemizde blackberry fabrika ayarları, blackberry fabrika ayarlarına çevirme ve blackberry fabrika ayarlarına nasıl çevirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response