Bir Sitede Birden Fazla Reklam Adsense Hesabı Kullanma

Bir Sitede Birden Fazla Reklam Adsense Hesabı Kullanma,Google Adsense başka bir yayıncının reklamlarını aynı sayfada web sitesinde yayınlanma yayınlanabilir mi

Bir Sitede Birden Fazla Reklam Adsense Hesabı Kullanma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
İnternet Webtasarım

 android iphone destek hatti

Bir Sitede Birden Fazla Reklam Adsense Hesabı Kullanma

Bir sitede birden fazla Adsense hesabı kullanılabiliyor mu sorusunun cevabı evet kullanılabiliyor ama bazı şartları

var. Aşağıda Google’ nin bu soruya verdiği cevap yer almaktadır.

Google Adsense başka bir yayıncının reklamlarıyla aynı sayfa veya sitedeki reklamlar

Web Sitemde Birden Fazla Adsense Hesabı Kullanabilir Miyim: Bir web sitesi program politikalarımıza uyuyorsa ve şirket veya sitenin sahibi,size sitesinde reklam görüntüleme izni verdiyse, kendi reklam kodunuz ile başka bir yayıncının reklam kodunu aynı sayfaya yerleştirebilirsiniz.

Bununla birlikte, web sitelerinde reklam görüntüleme izni almak için web barındırma şirketinizle veya web sitesinin sahibiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Bir web sayfasına maksimum üç standart reklam birimi, üç bağlantı birimi ve iki arama kutusu yerleştirilebileceğini lütfen unutmayın.

facebook müşteri hizmetleri

Buna ek olarak, her yayıncının, reklam kodunun yerleştirildiği web sitesinin içeriğinden sorumlu olduğunu bilmenizi isteriz. Bir web sitesinin program politikalarımızı ihlal ettiği tespit edilirse, bu web sitesinde reklam kodu bulunan tüm yayıncıları bilgilendirip Google kodunu bu sayfadan kaldırmanızı isteriz.

Yayıncılara, yalnızca hesaplarıyla ilişkili reklam birimlerine ait tıklamalar ve gösterimler için ödeme yapılır. Ayrıca, politikalarımıza uygunluğu sağlamak için yayıncılar reklam kodlarının göründüğü her web sayfasını izlemekten sorumludur. Konu için Google Adsense https://support.google.com/adsense

Bir önceki yazımız olan Yeni Güncel DNS Adresleri 2014 Listesi başlıklı makalemizde Dns Adresleri, DNS Adresleri 2014 Listesi ve Dns Adresleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın