Bilgisayarınızı Hızlandıran Program Ccleaner

Bilgisayarınızı Hızlandıran Program Ccleaner, Bilgisayarımdaki Gereksiz Dosyalardan Nasıl Kurtulurum, Bilgisayarım Yavaş Çalışıyor Nasıl Hızlandırabilirim

Bilgisayarınızı Hızlandıran Program Ccleaner

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Genel

 android iphone destek hatti

Bilgisayarınızı Hızlandıran Program Ccleaner

Bu yazılım, sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler.Böylece bilgisayarınız daha hızlı çalışır.

Özellikleri: Yazılım 3 bölümden oluşur.

1.Bölüm:Bu bölüm, temizlik bölümüdür. Bilgisayarda bulunan gereksiz dosyalardan kurtulmanızı sağlar.Ayrıca internet explorer de gezinirken geçmiş internet adresleri, bilgisayarınıza giren çerezler ve geçici dosyalar, sistemde dolu olan çöp kutusu ve boşa yer kaplayan dosya ve girdiler, uygulama bölümündeki zamanla biriken artık dosyalar temizlenir.

facebook müşteri hizmetleri

2.Bölüm: Kayıt defteri bütünlüğüyle alakalıdır. Bu bölümde, siteminizde meydana gelmiş hatalar tespit edilip kayıt defteri ile olan ilişki bütünlüğü kontrol edilip hatalara uygun çözümler bulunuyor. Ayrıca birçok alanda meydana gelen hatalar ayıklanıyor.

3.Bölüm: Araçlarla alakalıdır. Bu bölümde, yazılım kaldıramama sorunu çözülüyor. Ayrıca Windows açılışında başlangıç öğesine eklenen gereksiz uygulamaları silerek bilgisayarınızın yavaşlamasını engeller.

Bir önceki yazımız olan Flash Bellek ile Windows XP 7 8 Bilgisayarı Hızlandırma başlıklı makalemizde Flash Bellek ile Windows XP 7 8 Bilgisayarı Hızlandırma ve Windows 7 8 Flash Bellekle Diskle Hızlandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın