Bilgisayarda Yaptığınız İşlemlerin Ekran Görüntüsünü Alma

bilgisayardaki yaptıklarınızın ekran resmini çekme programı,bilgisayar ekran resimlerini çekme programı,bilgisayar ekran görüntüsü alma,bilgisayar ekran görüntüsü alma programı,görüntü yakalama, ekran görüntüsü alma, ekran görüntüsü, ekran yakalama, screen shot, make screenshot, snapshot, snapshot maker, screen capture, capture, screenshot, Lightscreen

Bilgisayarda Yaptığınız İşlemlerin Ekran Görüntüsünü Alma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Programlar

 android iphone destek hatti

Bilgisayarda Yaptığınız İşlemlerin Ekran Resmini Alma

Lightscreen, belirleyeceğiniz kısayollarla 3 farklı modda

ekran görüntüsü yakalamanızı ve PNG, JPG, BMP biçimlerinde

kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Lightscreen ekran kaydetme ve kataloglama sıkıcı sürecini otomatikleştirmek için basit bir araçtır, bu kullanıcının tercihlerine göre bir (veya birden fazla) kısayol tuşları ile çağrılır ve sonra diske bir ekran görüntüsü dosya kaydeder gizli bir arka plan işlemi olarak çalışır.

Ana Özellikler

  • Windows ‘yürütebilirsiniz başlangıç ​​(gizli veya ana pencere görüntüleyen).
  • Sistem tepsisinden simge kolay erişim için.
  • Beş yapılandırılabilir eylemler, o kendi her hotkey (ekran, pencere, alan, vb.)
  • Çoklu görüntü formatları ( PNG , JPEG , vb) ve görüntü kalitesi seçici.
  • Bir bildirim ekran görüntüsü alınır.
  • Screenshot gecikme .

Eğer ekran görüntüleri almak sağlayan, hızlı no-fırfırlar ve hafif programı arıyorsanız daha fazla kendinizi yormayın. Lightscreen hızlı ve kolay bir ekran yakalama yardımcı olan küçük bir uygulamadır.

facebook müşteri hizmetleri

Size görüntüler için bir hedef dizini tanımlamanızı sağlar Seçenekler, bunu ayarlayabilirsiniz Lightscreen ilk kez çalıştırdığınızda, hotkeys formatı (PNG, JPG veya BMP), görüntülerin otomatik adlandırma, artı ayarı gerçekten hızlı yapmak için kullanımı.

Kurulum seçenekleri istediğiniz tam olarak Lightscreen çalışma alabilirsiniz, yani fantastik vardır. Bu sistem tepsisindeki çalışır, ve isterseniz tüm fonksiyonlara kısayol tuşları ile aktif hale getirilebilir, bu yüzden gerçekten göze batmayan var.Sen tüm ekranı, seçili pencere veya belirli bir alanda yakalamak için seçebilirsiniz.

Eğer görüntü kalitesi seçebilirsiniz, ancak herhangi bir fiili düzenleme başka bir program yapılmalıdır – Ne küçük Lightscreen olmayan bir editör. Ancak, bu kaynaklar üzerinde Lightscreen küçük ve hafif kalmasını sağlar.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme başlıklı makalemizde bilgisayardan silinmeyen programları kaldırma programı, kaldırılmayan programları kaldırma ve program kaldır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın