Bilgisayara Android 4.4 işletim Sistemi Yükleme Kurulumu

Bilgisayara Android 4.4 işletim Sistemi Yükleme Kurulumu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Programlar

 android iphone destek hatti

Bilgisayara Android işletim Sistemi Nasıl Yüklenir Kurulumu

Bilgisayara Android 4.4 işletim Sistemi Yükleme Kurulumu Yapma. Android Bilgisayara Kurulabilir mi? Android,Bilgisayar,Sürümü,Yükleme,Kurma,Çalıştırma,Nasıl Yapılır?

VirtualBox yazılımı ile bilgisayara Android işletim sistemi yüklemek için Android 4..iso dosyası internetten aratıp bilgisayarınıza indirip aşağıda yer alan detaylı video anlatımını izleyerek kurulumu yapabilirsiniz.

Kurulum işlemleri için Installation – Install Android -x86 to hard disk seçeneğinin üzerine aşağı ok tuşu ile gelip Enter tuşuna basıyoruz. Create/Modify partitions seçeneği üzerindeyken Enter tuşuna basıyoruz. Sağ ok tuşunu kullanarak New seçeneğinin üzerine gelip Enter tıklıyoruz. Primary seçeneğinin üzerindeyken Enter tıklıyoruz. detaylar

facebook müşteri hizmetleri

Alanada bir değişiklik yapmadan Enter tıklıyoruz. (Burada rakam farklı olabilir.) Bootable seçeneğinin üzerindeyken bir teke Enter tıklıyoruz. (ekranda değişiklik olmayacak acaba olmadı mı hissiyatına kapılmayın.) Sağ ok tuşunu kullanarak Write seçeneğine gelip Enter diyoruz. Virtualbox programı ile Android 4.4 kurulumunun devamı için aşağıda bulunan video’yu izleyerek devam ediniz.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayardan Kaldırılmayan Programları Kaldırma Silme başlıklı makalemizde bilgisayardan silinmeyen programları kaldırma programı, kaldırılmayan programları kaldırma ve program kaldır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın