Avira Free Android Security Virüs Programı

Avira Free Android Security Virüs Programı, Avira Free Android Security Virüs Programı İndir, Avira Free Android Security 2013 Virüs Programı, Avira Free virüs

Avira Free Android Security Virüs Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Ücretsiz Olarak Android Yüklü Telefonlar İçin Avira Free Android

Arama engelleme. Konum izleme. Anti-hırsızlık araçlar saklamak. Bu akıllı koruma uygulamayı indirip kurulumdan sonra her hangi bir ayar yapmadan kullanılabilir.

Avira Free Android Security

Ücretsiz Avira Android Security, izinsiz erişimi engelleyen, kayıp telefonunuzu toparlamanızı sağlayan ve istenmeyen çağrı ve mesajları durduran bir araçlar bütünüdür.

Google Play Download fromOturum Avira Free Android Güvenlik

Burada Tarama!

Akıllı telefonlar büyük arkadaşlarıdır. Onlar sağ cebinde bir bilgisayarın internet, medya ve iletişim yetenekleri koydu. Bilgisayarlar gibi, onlar da rehber, mesajlar, fotoğraflar ve parolalar dahil olmak üzere en hassas verilerin bazılarını içerir. Neyse ki, cihazınız durumda sizin gizliliğinizi korumak için yapabileceğiniz kolay bir adım var ya da sayısı hiç ellerinizi bırakır.
Bu adım Avira Free Android Güvenlik, yetkisiz erişim lokavt bir kayıp ya da çalıntı telefon kurtarmak ve istenmeyen aramaları ve metin kesmek yardımcı olacak araçlar tam bir takımdır.

Video İzle
bir rehberli tur atın
Avira Free Android Güvenlik!

Uzaktan Kilit eşyalarını meraklı gözlerden gizleyin.

facebook müşteri hizmetleri
  • Kara liste istenmeyen aramaları ve metinler üzerinde asın.

  • Cihazınız her yere gider, ama bu herhangi bir telemarketer, Spammer frenemy veya diğer persona non grata çok gerektiği anlamına gelmez!Bizim Blacklist özelliği herhangi bir sayı gelen aramalar ve SMS engellemek ve engelini kaldırmak sağlar.
  • En kısa sürede size cihazınızın eksik olduğunu düşünüyorum gibi kişisel bilgilerinizi koruyun. Içeriğini kapalı duvarı ve bulur herkes için özel talimatları görüntülemek için telefonunuzu kilitleyin.

  • Smartphone akıllı yol arayın! Avira Free Android Güvenlik cihazınızın sinyal bulmak ve bir Google harita üzerinde yerini görüntüleyebilirsiniz

  • Bir kahraman olmak çok uygun değildi! Sizin kilitli telefonu bulan kişi dokunmatik ekranda bir tuşa dokunarak kolayca başka bir numaradan sizi irtibata geçebilirsiniz.

  • Telefonunuzu bulamadınız mı? Belki de çok uzak değil ya da hiç kimse bir katılımsız telefonu fark etti. Bu sessiz modda olsa bile, hesabınıza giriş yapın ve aygıttan bir gürültü tetikleyebilir.

  • Telefon çalınmış veya umutsuzca kaybetti? Hatta en kötü durumda, gizlilik güvenli ve ses. Tüm kayıtlar, mesajlar, uygulamalar, fotoğraflar, oturum açma bilgileri ve ayarları silmek için Web Konsolu ziyaret edin.

  • Kalan pil ömrü yanı sıra model, taşıyıcı ve Android sürümü gibi aygıt özelliklerini kontrol edin. Bir telefonun yerini takip edilmiştir yerlerin kaydını bile var, tetiklenen bağırır ve uzaktan kilitler / kilitlerini açar.

Bir önceki yazımız olan Samsung GT-S5830i Ekran Desen Kilidini Açma Hard Reset başlıklı makalemizde Samsung GT-S5830, Samsung GT-S5830i Ekran Desen Kilidini Açma Hard Reset ve Samsung S5830 Ekran Desen Kilidini Kırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın