Avea in Touch 4 Açılış Tuş Desen Kilidi Kırma Hard Reset

Avea in Touch 4 Açılış Tuş Desen Kilidi Kırma Hard Reset

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Avea Hard Reset

 android iphone destek hatti

Avea in Touch 4 Açılış Tuş Desen Kilidi Kırma Hard Reset,Avea in Touch 4,Avea in Touch 4 Hard Reset,Model Ekran Kilidini Açma Kırmak. Gmail Kilit Şifresini Açmak için Ne Yapmalıyım?

Avea in Touch 4 telefonda açılış ekran desen kilidinin şifresini bilmediğiniz yada yanlış deneme kaynaklı cihaz kilitlendiyse hard reset adımları ile cihazı açabilirsiniz. Yapacağınız işlem gerçekleşirse telefon içerisinde bulunan veriler silinecek.

Şarj durumu %30 – %40 ve telefon kapalıyken Ses Yükseltme (açma) + Menü Butonuna ve Güç Butonuna (telefonu açma kapama tuşu) basarak 10 saniye kadar bekleyiniz yada Android logosu geldiğinde tuşları bırakınız.

facebook müşteri hizmetleri

Ekrana Android System Recovery yazısı çıkacak sonra Wipe data/factory reset seçeneğini ses tuşları ile üzerine gelip onaylıyoruz. Yes – delete all user data seçeneği seçilerek onaylanacak. Reboot System Now seçeneğini seçip onayladıktan sonra desen kilidi açılmış oldu.. Telefon yeniden başlayacak açıldığında boş ekrana tıklayıp gelen adımlara geç yada atla diyerek ilk kurulum tamamlanmış olacak.

 

Bir önceki yazımız olan HTC One M8 Yeni Yazılım Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi başlıklı makalemizde Android 4.4.4, Başladı ve indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın