Artes Tiny Tabletini Tanıttı

Artes Tiny Tabletini Tanıttı,Artes Tiny Tablet,Artes Tiny Tablet Fiyatı,Artes Tiny Tablet Özellikleri,Artes Tiny Tablet En Ucuzu,Artes Tiny Tablet Teknik Özellikleri,Artes Tiny Tablet Ne Kadar,Artes Tiny Tablet Wifi Kablosuz internet Ayarları,Artes Tiny Tablet Türkiyede,Artes Tiny Tablet 25 Saat Şarj

Artes Tiny Tabletini Tanıttı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil Teknoloji

 android iphone destek hatti

Artes Yeni Tablet Tiny

Artes’in Tiny modeli 7.5 mm inceliğe sahip. Tiny tablet ile 25 saate kadar müzik dinlenebiliyor. IPS ekrana sahip tablette 5 saate kadar HD film izlenebiliyor.

Tiny’nin teknik özelliklerine baktığımızda; 4 çekirdekli Cortex

A7 işlemcive 8 çekirdekli SGX544MP grafik işlemci, 16 GB dahili hafıza, 32 GB’a kadar MicroSD kart desteğini görüyoruz. Android 4,1 Jeally Bean işletimsistemine sahip olan ve 4.2 versiyonuna yükseltilebilen Tiny, 1 GB DDR3 RAM ile geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Artes Tiny Tabletini Tanıttı,Artes Tiny Tablet,Artes Tiny Tablet Fiyatı,Artes Tiny Tablet Özellikleri,Artes Tiny Tablet En Ucuzu,Artes Tiny Tablet Teknik Özellikleri,Artes Tiny Tablet Ne Kadar,Artes Tiny Tablet Wifi Kablosuz internet Ayarları,Artes Tiny Tablet Türkiyede,Artes Tiny Tablet 25 Saat Şarj HDMI çıkışına da sahip olan tabletin son kullanıcı fiyatı449 TL olarak belirlenmiş. Kaynak: Shiftdelete

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın