Now Reading
Aramamekani.com Nasıl Kaldırılır
0

Aramamekani.com Nasıl Kaldırılır

by Mustafa Kemal Erdem07 Nisan 2013

 android iphone destek hatti

İlk önerilen sistem geri yükleme

Sistem Geri Yükleme ile sorun çözümüİlk adım olarak ve fazla uğraşmak istemiyorum diyenler için sistem geri yükleme önerilebilir.

(Bilgisayarınızı açmadan önce f8 tuşuna hızlı hızlı basıp çekerken bilgisayarınızı açınız yine f8 le basmaya devam ediniz ekranınıza güvenli mod,

ağ desteği ile güvenli mod yada güvenli kip gelecektir ağ desteği ile güvenli mod’da internet aktiftir sistem geri yükleme adımları başlat>donatılar>sistem geri yükleme geçmiş bir tarih seçip ileri sonra son durum devam ederse aşağıdaki programları deneyiniz.  (Malwarebytes Anti-Malware, Spyware Doctor, STOPzilla, GridinSoft) Parantez içerisindeki sıralamaya göre deneyiniz

facebook müşteri hizmetleri

“Windows xp için sistem geri yükleme”nda para cezası uyarısını kaldıran ve önleyen bir programdır.Malwarebytes’ Anti-Malware çalışan her süreci izler ve bir zararlı yazılım daha tehdit oluşturmadan önüne geçer. Türkçe arayüzü ve kolay kullanımıyla bu alanda kullanabileceğiniz en iyi programlardandır.

Bir önceki yazımız olan Heydex.com Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde açılışta Google yerine http://heydex.com geliyor, Google yerine http://heydex.com geliyor ve Google yerine http://heydex.com geliyor google ayarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

About The Author
Mustafa Kemal Erdem

Leave a Response