Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz,Ücretsiz Android Vpn Programları,Vpn Android Tam Sürüm indir,Full Sürün Vpn Programı,Android VPN Programı Nedir,VPN

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android İnternet

 android iphone destek hatti

Android VPN Programı Full Sürüm Ücretsiz

VPN programları, özel güvenlik yada yasaklı sitelere giriş için tercih ediliyor. Artık cep telefonlarında da VPN programı kullanılıyor.

VPN programı kullanmak isteyen Android kullanıcıları, aşağıda seçtiğimiz bazı Android VPN uygulamalarını deneyip kararınızı verebilirsiniz.

Vpn One Click VPN Programı: Vpn One Click çevrimiçinde mahremiyetinizi korur, bir Sanal Özel Ağ Sunucusuna bağlanarak Twitter, Facebook, Skype vb. gibi engellenen tüm hizmetlerin kilidini açar.

Mahremiyetinizi tam koruma altına almak için genele açık IP adresiniz gerçek adresten farklı olacak ve bağlantı sanki farklı bir ülkeden kuruluyormuş gibi görünecektir. Üstelik internet bağlantınız tamamen şifrelenecektir. Genel IP adresinizi değiştirmek ve yurtdışından ülkenizin TV’sini izlemek için birçok farklı ülkede sunucular mevcuttur.

facebook müşteri hizmetleri

VPN programı kullanılan mevcut ülkeler: ABD, Kanada, Avustralya, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, İtalya, Singapur, Hindistan, Mısır, Rusya, İsveç, İspanya, Türkiye, Hong Kong, Japonya, Bulgaristan, Romanya ve Lüksemburg. Hizmeti trafik limitsiz kullanın. Gerçekten ücretsiz. Andoid Vpn One Click programını  indirebilirsiniz.

Spotflux Free VPN Programı: Spotflux bant genişliği azaltma, gizlilik koruma ve anti-malware filtreleri eklenmiş istihbarat sağlayan dünya çapında milyonlarca insan tarafından güvenilen bir Akıllı ve ücretsiz VPN hizmeti indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CyanogenMod CM11 M6 Sürüm Güncellemesi Android 4.4.2 başlıklı makalemizde CyanogenMod Android 4.4.2, CyanogenMod Android 4.4.2 Romu indir Güncelle ve CyanogenMod Android 4.4.2 Yazılımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın