Android Viber Görüntülü Konuşma Nedir Nasıl Yüklenir İndirme

Android Viber Görüntülü Konuşma Nedir Nasıl Yüklenir İndirme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefonlarına Viber Görüntülü Konuşma Nasıl Kurulur

Android Viber Görüntülü Konuşma Yükleme Adresi ? Viber Android Tablet ve Cep Telefona Nasıl Kurulur. Viber Android APK Programı Uygulaması

Son çıkan haberlerde artık viber uygulaması ile görüntülü görüşme yapılabilecek. Viber program özelliklerini aşağıda detayları ile inceleyebilirsiniz. Viber programını Android Play Store mağazasında bulunan arama bölümüne viber uygulaması ya da sadece viber yazıp aratıp indir Android cihazınıza kurabilirsiniz.
Viber Uygulaması Özellikleri: Viber ile dünyadaki herkes bağlantı kurabilir. Ücretsiz olarak. 200 milyonu aşkın Viber kullanıcısı Wifi veya 3G aracılığıyla dünyanın her yerine mesaj atabiliyor, arama yapabiliyor ve resim ve video mesajı gönderebiliyor- hem de ücretsiz. Vider Out ile Viber dışındaki mobil ve sabit numaraları düşük fiyatlardan arayabilirsiniz. Viber çok sayıda akıllı telefon ve platformla uyumludur.

Viber Android tabletlerle uyumludur ve bu tabletler için optimize edilmiştir! Viber’i aynı anda hem tabletinizden hem telefonunuzdan kullanın.

facebook müşteri hizmetleri

Viber‘de, telefon numaranız kimliğinizdir. Telefonunuzun kişi listesindeki uygulama senkronizasyonları, kişilerinizden hangilerinin Viber kullandığını otomatik olarak algılar.

• Arkadaşlarınızla mesajlaşın
• HD ses kalitesinde ücretsiz aramalar yapın
• Fotoğraf, video, sesli mesaj, konum, çıkartma ve yüz ifadesi paylaşın
• 100 kişiye varan gruplar oluşturun
• Çıkartma Mağazası’ndan çıkartmalar indirin ve mesajlaşmayı eğlenceli bir hâle getirin!
• Anlık bildirimler, Viber kapalı olduğunda bile hiçbir arama veya mesajı kaçırmayacağınız anlamına gelir
• Windows ve Mac üzerinde Viber Masaüstü uygulaması desteği

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika başlıklı makalemizde Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Kies ile Yükleme Kurulumu, Rom indirme ve Samsung Note 3 Galaxy S5 Android 4.4.4 Güncellemesi Amerika hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın