Android Versiyon Güncelleme

android versiyon güncelleme, android versiyon güncelleme ayarları, android versiyon nasıl güncellenir, android telefonda versiyon güncelleme, android versions, android versions güncelleme, android sürüm güncelleme, android versiyon yükseltme, android versiyon yükseltme nasıl yapılır, android versiyon yükseltme ayarları, android versiyon ayarları, android sürüm versiyon yükseltme,Android Versiyon Güncelleme,android-versiyon-guncelleme-417.html,android-versiyon-guncelleme-417

Android Versiyon Güncelleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Sürüm Güncelleme – Yükseltme

Dokunmatik telefonlar  yaygınlaştıktan sonra çok beklemeden piyasaya hakim olan mobil işletim sistemi Android yeni üretilen birçok telefon modelinde kullanılıyor.

Kullanımı yaygınlaştıkça da telefonlar arasında bir yarış ortaya çıkıyor. Bu yarışta telefonun ekranı, sesi gibi özelliklerinin yanı sıra Android sürümü de çok önemli. Android’in yeni sürümü ile gelen farklı özellikleri telefonunuza uygulamak, bu özellikleri siz de kullanmak istediğinizde yapmanız gereken çok basit. Telefonunuzu bilgisayara dahi bağlamadan yalnızca bir Wi-Fi ağına katılarak gerekli güncellemeyi alabilirsiniz.

1. Ana Menü‘den Ayarlar‘a girin.

facebook müşteri hizmetleri

2. Ayarlar menüsünün en altında yer alan Telefon Hakkında‘ya girin.

3. İlk sırada Yazılım güncellemeleri şeklinde yer alan seçeneğin içine girip karşınıza çıkan “Şimdi kontrol et” butonuna tıklayın.

Telefonunuz kontrolü kendisi Android sunucusundan yapıp, uygun bir Android sürümü bulduğu taktirde indirip kurulumunu yapacaktır.

Yalnızca bu üç maddeyi sırayla yaparak telefonunuzu desteklediği en son sürüme kadar güncelleyebilirsiniz.tiket:

Bir önceki yazımız olan Android Ekran Kilidi Kırma başlıklı makalemizde Android Ekran Kilidi, Android Ekran Kilidi Nasıl Kırılır ve Android Hard Reset hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın