Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı,Yanlışlıkla Sildiğim Silinen Bilgileri Verileri Kurtarma,Resimlerim,Resim,Video,Videolar,Rehber,Rehberi,Uygulamaları,Programları,Müzikleri,MP3,Silindi Nasıl Geri Alırım,Ücretsiz

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Yanlışlıkla Silinen Android Cep Telefonu Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı Ücretsiz

Android Cep Telefonundan Yanlışlıkla Verileri Sildim Ne Yapmalım: Çözüm Adımları. Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı Ücretsiz,Bedava,Tam Sürüm,Full Sürüm,Yanlışlıkla Sildiğim Silinen Bilgileri Verileri Kurtarma,Resimlerim,Resim,Video,Videolar,Rehber,Rehberi,Uygulamaları,Programları,Müzikleri,MP3,Silindi Nasıl Geri Alırım.Alınır

Android cep telefonu ve tabletlerde yanlışlıkla silinen verileri bazı yazılımlarla kurtarılabiliyor. Geri alan programlar genelde ücretli oluyor ama tam olmasa’da bir çok veriyi kurtarabilen ücretsiz programlar var.

7-Data Android, Android cihazlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz ve format atarak kaybettiğiniz rehber,sms,mesaj,video,resimleri, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, e-postaları, word dosyalarını ve veri dosyalarını kurtarmak için tasarlanmış başarılı bir uygulamadır android veri kurtarma.
 

Android cihazınızı bilgisayara bağlayarak bağlantı kurulduktan sonra arama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz kaybolmuş dosyaları kurtarma işlemini başlatabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, TIFF, PSD, AVI, MP4, MP3, WAV ve WMA formatlı dosyaları bulmayı destekleyen uygulama basit ve bir o kadar kullanışlı.

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlemlerinizi oldukça kolay tamamlayabileceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz versiyonu olmasına rağmen uygulama üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Android Stellar Phoeni Data Kurtarma Programı Rehberi

 

Eğer android telefonunuzda formatladığınız ya da kaza sonucu kaybettiğiniz dosyaları geri getirmek isterseniz Stellar Phoenix Photo Recovery yardımınıza koşacak bir windows uygulaması.

Program android cihazınızın yanısıra masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız, dijital fotoğraf makineniz, harici harddiskiniz, flash belleğiniz ve hafıza kartınızda da veri kurtarması yapabilmekte. Stellar Phoenix Photo Recovery fotoğraf dosyaları haricinde ses dosyalarını ve videoları da kurtarabilme yeteneğine sahip.

Üretici firma, programın internet sitesinde kurtarılabilecek dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz bir deneme sürümünü.

Silinen Dosyaları,Mesajları,Videoları,Rehberi ve Resimleri Kurtarma Programın Desteklediği Dosya Türleri:

Fotoğraf Dosyaları:

 JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD, PSD, Paint Shop Pro İmaj Dosyası (PSP), MOS, PCT

Ses Dosyaları:

WAV, MP3, AIFF, RPS, MIDI, M4A, M4P, AU, OGG, WMA, RM, Real Audio (RA)

Video Dosyaları:

 

AVI, WMV & ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG, DV, 3G2, M4B, AVCHD Video File (MTS), Divx Encoded Movie File (DIVX), Matroska Video File (MKV), MOI Video File, OGG Media Player (OGM), Video Object File (VOB), 3G2, ASX

Flash kartlar, SD kartlar (mini, micro, SDHC), CF kartlar ve mini diskler.

Android Telefonlarda Silinen Dosyaları Desteklenen Fotoğraf Makinaları:

Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya ve Panasonic

Bir Başka Android Veri Kurtarma Android Data Recovery

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı

Bir önceki yazımız olan Android Güncelleme Sorunu ve Odin Programı Güncelleme başlıklı makalemizde Android Güncelleme Sorunu ve Odin Programı Güncelleme, Android Odin Mode Nedir ve Android Odin Rom Yükleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın