Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir

Mustafa Kemal Erdem 5 comments
Android

 android iphone destek hatti

Silinen Android Telefondan Verileri Geri Alma Kurtarma

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir,Android Dosyaları Mesajları Resimleri Geri Alma,Getirme,APK Kurulumu,Yazılımı,Veri Kurtarma Uygulaması,Samsung Galaxy HTC LG Sony ZTE Turkcell T20 T30 T40 T50 Silinen Verileri Kurtarma.Yanlışlıkla Sildiğim Verileri Nasıl Geri Alırım.Silinen Android Verileri Kurtarma Programı,Android Cep Telefonunda Silinen Bilgileri Geri Alma

Yanlışlıkla silinen android cep telefonunda bulunan tüm verileri geri almak için bir çok program vardır bunlardan bazılarına örnek olarak yer verdik sizlerde bu tarz yazılımları indirip deneyebilirsiniz.

Tenorshare Android Data Recovery kullanıcılara Android işletim sistemine sahip tablet veya telefonlarından fotoğraf kurtarma, video kurtarma, rehber kurtarma ve ses dosyası kurtarma gibi konularda yardımcı olan bir Android dosya kurtarma programıdır.

Wondershare Android Veri Kurtarma Yazılımı

Android cihazlar belirgin veri kurtarma için kullanıcının talep olarak artması ile bu tarz yazılımlar çıkmıştır.Ssadece birkaç basit adımda Android telefonlar veya tabletlerde verileri geri alabilirsiniz.
 • Android telefon metin mesajları geri getirmek ister misiniz?
 • Android telefonlar ve tablet fotoğrafları geri nasıl merak ediyor musunuz?
 • Android mesajları kurtarma! Yanlışlıkla metin mesajları silindi?
 • Android telefonlar ve tablet videoları geri getirmek ister misiniz? 3 dakika içinde

Tenorshare Android Silinen Verileri Kurtarma Programının Özellikleri

 • Veri okuma/yazma problemleri nedeniyle veri kaybolması
 • Yanlışlıkla dosya silinmesi
 • Rootlama işlemi sonrası dosya silinmesi
 • Telefonu veya tableti fabrika ayarlarına döndürme sonucu dosyaların silinmesi
 • Bootloader’in kilidini kaldırma sonrası dosyaların silinmesi
 • Android cihazınız bozulduğunda içerisindeki verilere erişememe

Stellar Phonix Photo Recovery Silinen Verileri Kurtarma Yazılımın Özellikleri

Stellar Phonix Photo Recovery programı ile android cep telefonları, bilgisayarlar, fotoğraf makineleri vb cihazlardan silinene fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Android işletim sisteminin yeni sürümlerinde veri transferi için MTP ( Media Transfer Protocol) kullanılmaktadır. Bu nedenle program cihazınızın belleğine doğrudan erişemeyebilir.

Cihazınızı pc ye taktığınızda çıkarılabilr harici sürücü olarak görümüyor ve USB harici disk gibi dosyalara erişemiyorsanınz cihazınız MTP modunu kullanıyor demektir.

Aşağıdaki adımları izleyerek cihazınızı UMS Moduna alın ve veri kurtarma programızı tekrar başlatın.

 • Telefon ayarları
 • Wireless ve network sekmesi
 • USB arçlarından USB kablo bağlantısı modu
 • Connect storage to PC Depolama cihazını PC ye bağlayın
 • USB depolama cihazını aç

Bir önceki yazımız olan Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir başlıklı makalemizde Android Virüs Programı, Avast Android AntiVirüs Temizleme Programı İndir ve Download hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Comments

Mustafa Kemal Erdem

Eylül 6, 2014 tarihinde 1:52 am

Yanlışlıkla sildiğiniz resimler kısa mesajlar rehber videolar notlar uygulamalar özel bilgileri geri getirme için alternatif programları deneyebilirsiniz

Mustafa Kemal Erdem

Eylül 7, 2014 tarihinde 1:30 pm

Android Veri Kurtarma Silinen Verileri Geri Alma Programı İndir,Android Dosyaları Mesajları Resimleri Geri Alma,Getirme,APK Kurulumu,Yazılımı,Veri Kurtarma Uygulaması

nilgün

Eylül 12, 2014 tarihinde 6:35 pm

TEŞEKÜREDERİM

Volkan

Aralık 6, 2014 tarihinde 4:58 pm

Geçenlerde telefonuma format atmıştım. Önemli notları içinde unuttum. Bu programları denediğim halde etkili bir sonuç alamadım. Notepad’ları geri getiremiyor. Başka önerebileceğiniz bir program var mıdır ?

Osman

Ocak 5, 2015 tarihinde 12:20 pm

Sayın İlgili,
yardımlarınıza ihtiyacım var. Cumartesi günü saat 14:30 daki görüşmemden sonra fark ettimki telefon rehberimdeki numaraların hepsi silinmiş. Sadece whatsup işareti kalmış. Turkcell TIM e başvurduğumda sadece 4-5 sene önceki turkcellde yedeklenmiş olan rehberime ulaşabildiler ve onu geri yüklediler. 300 kişi kadar, ama giden daha çoktu 500-750 civarı.
İlginç olan arkadaşlarımın numaralarını kaydetmek istediğimde numaraların otomatik olarak görünmesidir, isimleri çıkmıyor ama numaralar çıkıyor. Dolayısıyla bir yerlerde bunlar kayıtlı ama nerde?
Lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Saygılarımla, Osman.

Bir cevap yazın