Android Telefonları Hızlandırma

android telefonları hızlandırma,android hızlandırma,android cihazları hızlandırma,android telefonları nasıl hızlandırılır,samsung telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma ayarları,htc telefonları nasıl hızlandırılır,lg telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma programı,android telefonları hızlandırma programı,samsung hızlandırma programı,samsung cihazları hızlandırma programı,htc hızlandırma programı,lg hızlandırma programı,sony hızlandırma programı,android yüklü telefonları nasıl hızlandırılır,android yüklü telefonları hızlandırma programı,android yüklü telefonlarının performansını arttırma,android performans hızlandırma,android performans yükseltme,android performans arttırma,android samsung performans artırma,Android Ekran Animasyon,Android Üçüncü Şahıs Arayüzler Kullanın,Android Üçüncü Şahıs Arayüzler Kullanım Ayarları,Android Animasyonlu Duvar Kağıdı,Android Animasyonlu Duvar Kağıdı Ayarları,Android Bekleme Ekranı Widgetları,Android Bekleme Ekranı Widget Ayarları,Android Kullanılmayan Yazılımlar,Android Kullanılmayan Yazılım Ayarları,Android Güncelleme Sıklığı,Android Güncelleme Sıklığı Ayarları,Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleyin,Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleme,Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleme Ayarları

Android Telefonları Hızlandırma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Yüklü Akıllı Telefonlarda Performans Artırma

Android Animasyonlu Duvar Kağıdı, Android Animasyonlu Duvar Kağıdı Ayarları, Android Bekleme Ekranı Widget Ayarları, Android Bekleme Ekranı Widgetları, android cihazları hızlandırma, Android Ekran Animasyon, Android Güncelleme Sıklığı, Android Güncelleme Sıklığı Ayarları, android hızlandırma, android hızlandırma ayarları, android hızlandırma programı, Android Kullanılmayan Yazılım Ayarları, Android Kullanılmayan Yazılımlar, android performans arttırma, android performans hızlandırma, android performans yükseltme, android samsung performans artırma, android telefonları hızlandırma, android telefonları hızlandırma programı, android telefonları nasıl hızlandırılır, Android Üçüncü Şahıs Arayüzler Kullanım Ayarları, Android Üçüncü Şahıs Arayüzler Kullanın, Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleme, Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleme Ayarları, Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleyin, android yüklü telefonları hızlandırma programı, android yüklü telefonları nasıl hızlandırılır, android yüklü telefonlarının performansını arttırma, htc hızlandırma programı, htc telefonları nasıl hızlandırılır, lg hızlandırma programı, lg telefonları nasıl hızlandırılır, samsung cihazları hızlandırma programı, samsung hızlandırma programı, samsung telefonları nasıl hızlandırılır, sony hızlandırma programı

Android Ekran Animasyonları

Telefonunuzu kullanırken yeri geldiğinde görsellik ile performans

arasında seçim yapmanız gerekebilir. Eğer sizin için animasyonlu geçişler çok önemli bir ayrıntı değilse Ayarlar – Ekran – Animasyon adımından ilgili ayarı düzenleyebilirsiniz.

android telefonları hızlandırma,android hızlandırma,android cihazları hızlandırma,android telefonları nasıl hızlandırılır,samsung telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma ayarları,htc telefonları nasıl hızlandırılır,lg telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma programı,android telefonları hızlandırma programı,samsung hızlandırma programı,samsung cihazları hızlandırma programı,htc hızlandırma programı,lg hızlandırma programı,sony hızlandırma programı,android yüklü telefonları nasıl hızlandırılır,android yüklü telefonları hızlandırma programı,android yüklü telefonlarının performansını arttırma,android performans hızlandırma,android performans yükseltme,android performans arttırma,android samsung performans artırma

Android Tarayıcı Eklentileri

Akıllı telefonunuzu en çok yoran işlemlerden biri de hiç şüphesiz webtarayıcının kullanıldığı durumlardır. Elbette ki internete girmeyin demeyeceğiz ancak bir takım önlemler alabilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapılabilecek işlem, tarayıcı eklentilerinin kapatılması ya da onay ileçalışması olabilir. Bu işlem için de İnternet – Ayarlar – EklentileriEtkinleştir adımından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

android telefonları hızlandırma,android hızlandırma,android cihazları hızlandırma,android telefonları nasıl hızlandırılır,samsung telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma ayarları,htc telefonları nasıl hızlandırılır,lg telefonları nasıl hızlandırılır,android hızlandırma programı,android telefonları hızlandırma programı,samsung hızlandırma programı,samsung cihazları hızlandırma programı,htc hızlandırma programı,lg hızlandırma programı,sony hızlandırma programı,android yüklü telefonları nasıl hızlandırılır,android yüklü telefonları hızlandırma programı,android yüklü telefonlarının performansını arttırma,android performans hızlandırma,android performans yükseltme,android performans arttırma,android samsung performans artırma

Android Üçüncü Şahıs Arayüzler Kullanın

Android’in kendi arayüzü de zaman zaman yavaşlamaların sebebi olabilir. Bunun için Launcher Pro ve ADW Launcher uygulamalarından birinideneyebilirsiniz.
Android Animasyonlu Duvar Kağıdı

Android’in sevilen bir başka özelliği de animasyonlu duvar kağıtlarıseçeneği. Tahmin edebileceğiniz gibi bu da telefonu yavaşlatanunsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yerine hareketsiz birgörsel belirlerseniz telefonunuzdaki rahatlamayı gözlemleyeceksiniz.

Android Bekleme Ekranı Widgetları

Bekleme ekranına yerleştirdiğimiz widgetlar kullanışlılık anlamındason derece önemli olsa da sistem kaynaklarının yoğun olarak tüketilmesinde önemli bir etken. Eğer kullanmadığınız ya da etkin olarak kullanmadığınız widgetlar varsa bunları bekleme ekranından kaldırmanızfayda sağlayacaktır.

Android Kullanılmayan Yazılımlar

Sık kullanmadığınız yazılımları kaldırmanız da yarar sağlayan önemli bir etken olacaktır. Birçok yazılım arkaplanda işlem yapmaya devam ettiğinden sistem kaynaklarının yoğun olarak tüketilebilmesine neden olur.

Android Güncelleme Sıklığı

Telefonunuzun maillerinizi ya da benzeri hesaplarınızı kontrol etmesi için güncelleme aralığı belirlediyseniz bu dilimi uzatarak cihazın daha z enerji sarfetmesini sağlayabilirsiniz. Sürenin 15 dakikanın altında olmaması iyi bir tercih olacaktır.

Android Uzun Süreli Kayıtları Temizleyin

Her ne kadar Android gelişmiş bir sistem de olsa kayıtlar ile şişen veritabanı cihazın hantallaşmasına neden olabilir. Bu nedenle düzenliaralıklar ile bu verileri temizlemek yararlı olacaktır. Bu işlem için buradayer alan yazımızdaki uygulamadan destek alabilirsiniz.

Tüm bu adımlar sizin için yeterli değilse ve daha yenilikçi şeyler denemek istiyorsanız bir adım öteye geçerek, kişiselleştirilmiş ROM’lar yükleyebilir,dosya dizin sistemini değiştirebilir hatta işlemci üzerinde hız aşırtma denemeleri yapabilirsiniz. Ancak bu işlemlerin telefonunuzu garanti kapsamı dışında bırakabileceğini ve hatta düzeltilemez hasarlara neden olabileceğini de unutmayın.

Android Cihazı Hızlandırma Programı

Bu uygulamanın en güzel yanı küçük, özelleştirilmiş araçların ekranda her uygulamanın üstünde yer alarak tek tıkla RAM’i hızlandırmasıdır. Bu ayrıca gücü korumaya yardımcı olur ve uzun pil ömrünü sağlar.AddictiveTips Tarafından Tavsiye Edilmiştir.
AppBrain En Çok İndirilenler Listesinde.Android cihazların çoğu sınırlı bir bellekle gelmektedir. Android görev yöneticisi yüksek öncelikli görevler için bellek ayırmak adına düşük öncelikli görevleri kapatırhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.rootuninstaller.rambooster&hl=tr

Bir önceki yazımız olan Android Cihazlarda Wifi Bağlantı Sorunu başlıklı makalemizde Android Cihazlarda Kablosuz Bağlantı Sorunu, Android Cihazlarda Kablosuz Bağlantı Sorununun Çözümü ve Android Cihazlarda Wifi Bağlantı Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın