Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme,Samsung Galaxy,S2,S3,S4,S5,Note,1,2,3,Ace,Wander,Grand,Trend,HTC,LG,Sony,Video Seyretme,Nasıl izlenir,izleme Programı,Uygulaması

Android Telefonlarda internetten Video izleyemiyorum izleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefonu ve Tabletlerde Internetten Video Izleyemiyorsanız Sorunun Çözümü Aşağıda

Android yüklü cihazlarda video izleyemiyorsanız program kurarak izleyebilirsiniz. Aşağıda öneri olarak bir uygulama var eğer çözüme ulaşamazsanız Android Flash destekli tarayıcı indirip yükleyip deneyebilirsiniz.

MoboPlayer programı Android işletim sistemi kullanan mobil cihazların sorunsuz bir şekilde video oynatmalarını sağlayan ücretsiz ve popüler bir uygulamadır.

Bünyesinde bulunan çözücüler sayesinde oldukça çok sayıda video uzantısını açabilen MoboPlayer ile mobil cihazınız üzerinden hemen her videoyu izleyebilirsiniz. SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı görüntüleyebiliyor.

Çalma listeleri oluşturabileceğiniz bu video oynatma uygulaması aynı zamanda HTTP ve RTSP gibi köprüler üzerinden yapılan yayınların da izletebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bağlantı Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clov4r.android.nil

Android İçin İnternet’den Video Oynatma Uygulaması

Skyfire, kullanışlı bir internet tarayıcısıdır. “Tab” yani sekme özelliği de bulunan Skyfire internet tarayıcısı ile flash içerikli internet sayfalarında gezmek de mümkün. Zira Skyfire, flash içeriğe sahip internet sayfalarını HTML5’e çevirerek kullanıcısına yeniden sunuyor. Bu sayede kullanıcı sorunsuz bir şekilde flash içeriği görebiliyor.

Bağlantı Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyfire.consumer.browser&hl=tr

Yukarıdaki bağlantıları tıklayamıyorsanız Play Store’den aratabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi başlıklı makalemizde Android 4.4.4 indir, Android 4.4.4 Nasıl Kurulur ve CyanogenMod Android 4.4.4 Sürüm Güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın