Android Telefonda Tablette Dosyaları Şifreleme Gizleme

Android Telefonda Tablette Dosyaları Şifreleme Gizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android tablet ve telefonlarda resimler, videolar, mesajlar (sms), fotoğraflar, notlar ve ses dosyalarını şifreleyebilir yada gizleyebilirsiniz. Aşağıda dosya şifreleme programını indirebilir her hangi bir sorunda destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. 

Uygulama dosyayı kodlar ve okunamayacak hale vs izlerken, oyun, yetkisiz okumaya karşı içeriği koruyun. Resim, film, belgeler, xxx-içerik, okuduğunuz diğer engellemek istediğiniz bütün gibi herhangi bir medya var mı? FileLocker sizin için doğru.

Super AppLock Android dosya şifreleme programını buradan indirebilirsiniz. Alternatif dosya kilitleme uygulaması File Locker buradan indirebilirsiniz.

Android Telefonda Tablette Dosyaları Şifreleme Gizleme,Android,Şifreleme,Gizleme,Kilitleme,Dosya Şifreleme Kilitleme APK,Belgeleri Mesajları Şifreleme Kilitleme,Şifreleme Uygulaması indir

facebook müşteri hizmetleri

– (Opsiyonel) dosyasının sadece başlangıcını ve sonunu hem karma tarafından (film gibi) büyük dosyaları kilitlemek için hızlı bir yoldur.
– Eğer korunmasız dokümanları sol akılda tutmak, bildirim tarafından geçici kilitsiz dosyaları izler.
– Yanı sıra içerik ve dosya adlarını kodlar.
– Diğer uygulamalar tarafından görünür dosyası yapmak için değişiklikten sonra otomatik olarak Android Medya Tarayıcı kapsar.
– Akıllı, belgeler için dizinleri bakarak kilitli ve kilitsiz dosyaları.
– App doğrudan belgeleri açar.
– Kullanıcı tarafından kalmıştı unutulmuş kilitli dosyalar hakkında bildirir.

DİKKAT: Parola yerde depolanmaz çünkü hiçbir parola kurtarma prosedürü vardır. Program sadece tür şifre toplamı kontrol (tek yönlü şifreleme) denetler.
Dosya dolabı orijinal adı ve dosyayı geri mümkün olmayacaktır bozuk kalır, çünkü şifreli dosya adı diğer programlar tarafından değiştirilemez unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Google Now Launcher Android 6.0 M ile Gelecek başlıklı makalemizde Apk dosyasını indirme adresi, Google Now Launcher Android 6.0 M ile Gelecek ve Google Now Launcher Nasıl Kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın