Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Sorunu

Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Sorunu

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Telefonda Mail E-Posta Gönderme Başarısız Nedir Çözümü

Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Hatası Nedir Nasıl Çözülür? Android E-Posta Gönderme Başarısız Bildirimi. Mail Gönderme Başarısız Uyarısı Alıyorum Neden?

Android Gmail ve Hotmail hesap kurulumu denemesi yada yanlış işlemden dolayı cep telefonunda şu şekilde ara ara bir bildirim gelebiliyor android mail gönderme başarısız. Bu gibi sorunlarda senkronizasyonu durdurabilir yada kurulu e-posta hesabını kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Android cep telefonda kurulu mail adresini kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yedeğinizi alıp cihazı fabrika ayarlarına çevirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayarlar>Hesaplar yada Hesapları bölümünden E-Posta yazan bölüme giriş yapıp Hesap ayarları bölümünden mail adresi üzerine tuşlayıp en altta bulunan Hesabı Kaldır seçeneğinden mevcut tanımlı mail adresini kaldırabilirsiniz.

Android Gmail ve Hotmail hesaplarda bazen sorundan dolayı android mail gönderme başarısız uyarısı alabiliyorsunuz.Bu gibi sorunlarda senkronizasyonu durdurabilir yada kurulu e-posta hesabını kaldırarak çözüme ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Android Gmail Hotmail Mail Hesabı Kaldırma Silme Adımları başlıklı makalemizde Android Telefonda Mail Kaldırma, Gmail Hotmail Android E-Posta Hesabımı Nasıl Kaldırırım Nereden ve Kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın