Android Telefon Tablet Futbol Menajeri Oyunu indir Yükle

Android Telefon Tablet Futbol Menajeri Oyunu indir Yükle

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Android Cep Telefona Tablete Futbol Menajeri Oyunu indirip Nasıl Yüklenir

Android cep telefonu ve tabletlere futbol menajeri top eleven oyunu yüklemek için google play store’den oyunu aratıp indirip kurabilirsiniz. Oyunun en güzel tarafı ücretsiz olması. Futbol menajeri oyunun tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. 

Oyunda kontratlar imzalandığından itibaren takımı organize etmeye başlıyorsunuz. Oyuncuların kendi kapasitelerinin üstüne çıkmaları için eğite biliyorsunuz. Takım için taktikler belirleyebilir, takımının formasyonunu maç öncesi ve maç sırasında değiştirebilirsiniz. Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Lig’te sizi zafere götürecek oyuncular için canlı açık arttırmalara girilebilir. Top Eleven en çok tercih edilen spor oyunlardan biridir.

facebook müşteri hizmetleri

Taraftar sayınızı arttırmak için stadyum inşaa edip çevresindeki tesisleri geliştirin. Canlı maç sırasında oyuna müdehale edebilirsiniz. Oyuncu, taktik ve formasyon değiştirebilirsin. Takımını destekle ve oyuncularından tam performans elde et. Arkadaşlarınla dostluk maçı düzenle ve menajerlik becerilerini karşılaştır ya da arkadaşlarına canlı maçlarda destekleyerek yardımcı ol. Dünyaca ünlü 25’in üzerindeki kulübün resmi formasını ve logosunu kullanabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın