Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma

Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Tablet Unutulan Açılış Desen Şifresini Kırmak

Android Tabletde Açılış Ekran Şifresini Kırmak. Android Şifre Parola Kaldırma Sıfırlama Adımları.Tablet Desen Kilidi Açma.

Android tabletlerde unuttuğunuz açılış desen kilidini kaldırmak için aşağıda farklı yöntemlere yer verdik bunları teker teker deneyip sorunuzu çözebilirsiniz.

Tablet şarj durumu %30 – %50 üzerindeyken tablet kapalı durumdayken ses kısma menü ve cihazı açma kapama tuşlarına basılı tutup yazılar geldiğinde bırakabilirsiniz yada android logosu geldiğinde çıkan seçeneklerden factory reset yazısının üstüne gelip menü yada açma kapama tuşuna bir kez basıp çekiniz gelen bölümlerden yes yazısının üstüne ses tuşları ile gelip aynı şekilde menü yada güç tuşu ile onaylayın.

facebook müşteri hizmetleri

Bazı Android tabletlerde ses açma ve cihazı açma kapama tuşları ile adımlar uygulanabiliyor. Bu adımlar ile açılış şifresi kalkmayan tabletler için Android yazılım güncellemesi yapılması gerekebiliyor. Android tabletin garantisi varsa servisinden eğer garantisi yoksa Odin yazılımı ile güncelleme denenebilir.

Çin malı bazı tabletlerde hard reset adımları uygulanmaya biliyor internette dolaşan bazı programlar ile şifre kırma işlemi denenebiliyor.

Uyarı: Yukarıdaki adımlar yapılacaksa cihazın içerisinde bulunan tüm veriler silinecek.

 

Bir önceki yazımız olan Android Telefonda Mail Gönderme Başarısız Sorunu başlıklı makalemizde Android E-Posta Gönderme Başarısız Bildirimi, Hatası Nedir Nasıl Çözülür ve Mail Gönderme Başarısız Uyarısı Alıyorum Neden hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın