Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma | Destek

Android Tabletde Unutulan Açılış Şifresini Kırma

facebook android iphone destek

facebook android iphone destek

Android Tablet Unutulan Açılış Desen Şifresini Kırmak

Android Tabletde Açılış Ekran Şifresini Kırmak. Android Şifre Parola Kaldırma Sıfırlama Adımları.Tablet Desen Kilidi Açma.

Android tabletlerde unuttuğunuz açılış desen kilidini kaldırmak için aşağıda farklı yöntemlere yer verdik bunları teker teker deneyip sorunuzu çözebilirsiniz.

Tablet şarj durumu %30 – %50 üzerindeyken tablet kapalı durumdayken ses kısma menü ve cihazı açma kapama tuşlarına basılı tutup yazılar geldiğinde bırakabilirsiniz yada android logosu geldiğinde çıkan seçeneklerden factory reset yazısının üstüne gelip menü yada açma kapama tuşuna bir kez basıp çekiniz gelen bölümlerden yes yazısının üstüne ses tuşları ile gelip aynı şekilde menü yada güç tuşu ile onaylayın.

Bazı Android tabletlerde ses açma ve cihazı açma kapama tuşları ile adımlar uygulanabiliyor. Bu adımlar ile açılış şifresi kalkmayan tabletler için Android yazılım güncellemesi yapılması gerekebiliyor. Android tabletin garantisi varsa servisinden eğer garantisi yoksa Odin yazılımı ile güncelleme denenebilir.

Çin malı bazı tabletlerde hard reset adımları uygulanmaya biliyor internette dolaşan bazı programlar ile şifre kırma işlemi denenebiliyor.

Uyarı: Yukarıdaki adımlar yapılacaksa cihazın içerisinde bulunan tüm veriler silinecek.

Android Tablet Unutulan Açılış Desen Şifresini Kırmak Kaldırmak

Bir önceki yazımız olan Android Clean Master Telefon Hızlandırma Programı başlıklı makalemizde android, Android Bakım Uygulaması Programı ve Android Clean Master Türkçe Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir