Android Samsung HTC LG Discovery Silinen Verileri Kurtarma

Android Samsung HTC LG Discovery Silinen Verileri Kurtarma,Android Cep Telefonundan Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Videoları Resimleri Rehberi Geri Alma Kurtarma Programı,Android Dosya Geri Alma

Android Samsung HTC LG Discovery Silinen Verileri Kurtarma

Mustafa Kemal Erdem One comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Samsung HTC LG Discovery Silinen Verileri Kurtarma

Yukarıda aktarılan Android yüklü cep telefonları için silinen verileri kurtarma

yani geri alma için aşağıda bazı Android kurtarma programı yer almaktadır.

Android telefonunuzdan yada cihazınızdan silinen resim,video,uygulama,müzik ve dosyalarınızı geri almak için bir çok kurtarma programları vardır bunların bazılarına yer verdiğimiz yazımızda çözüme ulaşabilirsiniz.

7-Data Android, Android cihazlarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz ve format atarak kaybettiğiniz resimleri, fotoğrafları, videoları, uygulamaları, e-postaları, word dosyalarını ve veri dosyalarını kurtarmak için tasarlanmış başarılı bir uygulamadır.

Android Samsung HTC LG Discovery Silinen Verileri Kurtarma,Android Cep Telefonundan Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Videoları Resimleri Rehberi Geri Alma Kurtarma Programı,Android Dosya Geri Alma

Android cihazınızı bilgisayara bağlayarak bağlantı kurulduktan sonra arama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuz kaybolmuş dosyaları kurtarma işlemini başlatabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, TIFF, PSD, AVI, MP4, MP3, WAV ve WMA formatlı dosyaları bulmayı destekleyen uygulama basit ve bir o kadar kullanışlı.

 

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlemlerinizi oldukça kolay tamamlayabileceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Ücretsiz versiyonu olmasına rağmen uygulama üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Android Stellar Phoeni Data Kurtarma Programı

Eğer android telefonunuzda formatladığınız ya da kaza sonucu kaybettiğiniz dosyaları geri getirmek isterseniz Stellar Phoenix Photo Recovery yardımınıza koşacak bir windows uygulaması.

Program android cihazınızın yanısıra masaüstü ve dizüstü bilgisayarınız, dijital fotoğraf makineniz, harici harddiskiniz, flash belleğiniz ve hafıza kartınızda da veri kurtarması yapabilmekte. Stellar Phoenix Photo Recovery fotoğraf dosyaları haricinde ses dosyalarını ve videoları da kurtarabilme yeteneğine sahip.

Üretici firma, programın internet sitesinde kurtarılabilecek dosyalarınızı görüntüleyebileceğiniz bir deneme sürümünü.

Programın Desteklediği Dosya Türleri:

Fotoğraf Dosyaları:

 JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD, PSD, Paint Shop Pro İmaj Dosyası (PSP), MOS, PCT

Ses Dosyaları:

WAV, MP3, AIFF, RPS, MIDI, M4A, M4P, AU, OGG, WMA, RM, Real Audio (RA)

Video Dosyaları:

AVI, WMV & ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG, DV, 3G2, M4B, AVCHD Video File (MTS), Divx Encoded Movie File (DIVX), Matroska Video File (MKV), MOI Video File, OGG Media Player (OGM), Video Object File (VOB), 3G2, ASX

Programın Desteklediği Hafıza Kartı Türleri:

Flash kartlar, SD kartlar (mini, micro, SDHC), CF kartlar ve mini diskler.

Desteklenen Fotoğraf Makinaları:

Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya ve Panasonic

Bir Başka Android Veri Kurtarma Android Data Recovery

Bir önceki yazımız olan Play Store 498 919 921 923 927 Hataları başlıklı makalemizde Google Play Store Hata Sorununun Çözümü, Play Store 498 919 921 923 927 Hataları ve Play Store 498 919 921 923 927 Nedir Nasıl Çözülür hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

saim

Eylül 13, 2014 tarihinde 6:15 pm

güncellemede kaybolanlarıda bulur mu

Bir cevap yazın