Android Root Yapma

android root yapma,android telefonlara root nasıl yapılır,root yapmak ne demektir,android root yapma programı,android root yapmak nedir,android root yapma programı indir,android root nasıl yapılır,android cihazlarda root yapma,android cihazlarda root nasıl yapılır,android telefonlarda root yapma,android root yapma resimli anlatım,android root yetkisi,android root yetkisi nasıl verilir,android root yetkisi atama,android root yetkisi verme,android root yetkisi alma,android root yetkisi almak,android root programı,android root atma,android root atma programı,android root atma programı indir,android root programları,android root programlar,android,android hakkında,android root yapma,android rootlama,android telefonlar,android versiyonları odin programı,recovery mode nedir,root nasıl yapılır,root ne işe yarar,root neden gereklidir,super one click root programı

Android Root Yapma

Mustafa Kemal Erdem 2 comments
Android

 android iphone destek hatti

Android Yüklü Cihazlarda Root

android, android cihazlara yetki verme, android cihazlarda root nasıl yapılır, android cihazlarda root yapma, android cihazlardaki yetki kısıtlamasını kaldırma, android root nasıl yapılır, android root yapma resimli anlatım, android root yapmak nedir, android root yetkilendirme, android root yetkisi, android telefonlar, android telefonlara root nasıl yapılır, recovery mode nedir, root nasıl yapılır, superoneclick programı, superoneclick root programı

Android cihazlar için telefondan yapılması gereken ayarlar

1, “Menü” butonuna, açılan menüden, “Ayar (Set)” seçeneğini seçin;

2, “Uygulama” seçeneğini seçin;

3, bu arayüzde “Bilinmeyen kaynaklar” kontrol edin ve “kalkınma” seçeneğini seçin;

4, “USB hata ayıklama” kontrol edin ve “Uyanık kal”;  (Örnek: HTC cep telefonu):

Kolay Root Yapma Superoneclick Programı

indirmek için program adresi: http://dfiles.eu/files/n0dcxce3t

Alternatif Root Yapma Programı

Öncelikle tabletin USB Ayıkla modundayken bilgisayarınıza bağlayın ve tanımasını bekleyin. Böylece tablet üzerinden sürücü yüklenecek.
1. Buradan PDAnet’i bilgisayarımıza kuruyoruz. Bu uygulama Android ile bilgisayar arasında internet paylaşımı yapmayı sağlıyor. Tablette 3G olmadığı için fazla işimize yaramaz ama buradaki amacımız ADB sürücüsünü yüklemek.
2. Tablette Ayalar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama seçeneğini aktif hale getiriyoruz.
3. Buraya tıklayarak Unlockroot yazılımını bilgisayarımıza indiriyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

4. Kurduğunuz UnlockRoot programını bilgisayarınızdan çalıştırın ve cihazınızı bilgisayara bağlayın. UnlockRoot programında Root buttonuna tıklayın . Aşağıdaki gibi program, cihazınızı otomatik olarak algılayacaktır. Cihazınızı bu ekrandan seçip devam edin.

6.Yükleme işlemleri devam ederken karşınıza gelen “Do you want install PowerSaver app?” uyarısını eğer bu uygulamayı yüklemek istiyorsanız onaylayıp devam edin ya da kapatın.(Önerilen Gerek yok  )

İşlemler tamamlandıktan sonra aşağıdaki uyarıyla karşılaşacaksınız. Cihazınız kendini yeniden başlatacaktır. Yeni den başlamazsa cihazınızdan manuel açınız.

“Reboot your phone or pad to finish the work, reboot now”.

7.İlk açılışta biraz bekleme yapabilir cihazınız aldırmayın. Cihazınız yeniden açıldıktan sonra Uygulamalar menüsünde SuperUser uygulamasının yüklü olduğundan emin olun. Eğer yüklüyse işlemleriniz sorunsuzca gerçekleşmiş demektir.

8. Eğer root ettiğiniz halde bazı uygulamaları kaldıramıyorsanız, Root Explorer kurupSystem/App dizininden silebilirsiniz. Root uninstaller adlı bir uygulama da işinize yarayabilir.

Bir önceki yazımız olan Android Tablete Format Atma başlıklı makalemizde ANDOİD TABLET FORMAT ATMA, ANDOİD TABLET FORMAT ATMA RESiMLİ ANLATIM ve ANDOİD TABLET TUŞ KİLİDİNİ AÇMA hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

ata

Temmuz 3, 2013 tarihinde 3:00 am

arkadasım ben gunlerdır ugrasıyorum fakat hep aynı hataı veriyor
tum sitelerden abd server indirdim deli olacagım hep aynı hatayı alıyorum

OK

Starting ADB Server…
adb server is out of date. killing…

OK

Waiting for device…
adb server is out of date. killing…

OK

Pushing rageagainstthecage…
adb server is out of date. killing…

OK

chmod rageagainstthecage…
adb server is out of date. killing…

OK

Running rageagainstthecage…
adb server is out of date. killing…

FAILED

bu konuda bir bilgin varmı ben tum sıteleersen sevinirimrde aradım bulamadım hatanın turkcesi su abde suruculer gunceldeğil ama enson surum suruculeri indirdim nısan 2013 abd server kurdum yardım ed

gkjgkj

Ağustos 24, 2013 tarihinde 9:38 pm

Her taraf virüs dolu AQ

Bir cevap yazın