Android One 4G Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

Android One 4G Android 6.0.1 Güncellemesi Yayınlandı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Google, geçtiğimiz ay Android 6.0 sürüm güncellemesini Nexus ve General Mobile 4G Android One için yapmıştı. Şimdide Android 6.0.1 güncellemeyi sadece Android One cep telefonları için indirmeye açtı.

Yeni güncelleme bu hafta yayınlandı. Genelde üst model telefonlara tanınan öncelik Google güncellemesi ile başka bir fark ortaya koydu. Bakalım üreticilerde bu durumdan nasibini alacak mı?

Android One cep telefonu orta segment için satışa çıkmıştı. Fiyatına göre özellikleri gayet iyi bir modeldi. Aldığı Android 6.0 yazılım güncellemesi ile ne gibi bir yeniliklere kavuştu ve ne gibi sorunlar ortaya çıkacak ilerleyen günlerde gelen şikayetlerle anlaşılacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Android 6.0 güncellemesi nasıl yüklenirMenü / Ayarlar / Telefon Hakkında / Sistem Güncellemeleri bölümüne giriş yapıp güncelleme hazırsa indirme ve kurulumunu yapabilirsiniz.

 

Android one 4g, android 6.0.1,android 6.0.1 güncellemesi,android,google,yeni sürümü,nasıl kurulur,nasıl yüklenir,yazılım güncelleme programı

Bir önceki yazımız olan Android iPhone DNS Değiştirme Ayarları 2016 başlıklı makalemizde android dns değiştirme programı, dns adresleri 2016 ve dns ip programı uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın