Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır

Android Jelly Bean İndir,Android Jelly Bean Yükleme,Android Jelly Bean Yükleme Nasıl Yapılır,Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır,LG Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır,HTC Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır,Samsung Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır,Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır,android-jelly-bean-guncelleme-nasil-yapilir-541.html,android-jelly-bean-guncelleme-nasil-yapilir-541

Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android Jelly Bean Güncelleme Nasıl Yapılır

android jelly bean güncelleme android jelly bean güncelleme için aşağıdaki adımları dikkatlı okuyarak işlem yapabilirsiniz

ÖNEMLİ UYARI:

 • Bu makalede yer alan bilgiler sadece Samsung Galaxy Ace S5830 içindir.
 • Burada anlatılanları farklı model ve marka telefonlarda uygulamanız durumunda telefonunuzda kalıcı hasar oluşabilir.
 • Burada yazılanlar sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Herkesin telefonu farklı parametrelere sahip (ayarlar, uygulamalar, vs.) olacağından sizde de %100 çalışacağı garanti edilmemektedir.
 • Burada anlatılan bilgilerin uygulanması sizin sorumluluğunuzdadır. Burada anlatılanları kendi telefonunuzda uygulamanızdan doğabilecek sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağımı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.
 • Eğer bu bilgileri kendi telefonunuzda da uygulamak isterseniz, önce anlattıklarımı bir defa çok dikkatlice okuyun, ikincisinde uygulamaya çalışın.

NELER GEREKLİ?

 • Telefonunuzun root edilmiş olması gerekiyor.
 • Ne olur ne olmaz, telefonunuzdaki tüm kişisel verilerinizin (rehber, SMS, MMS, internet ayarları, WiFi şifreleri, vs.) yedeğini alın.

ADIM ADIM İŞLEMLER:

facebook müşteri hizmetleri
 1. CyanogenMod 10 ROM’u telefonunuzun SD kartına kopyalayın.
 2. Telefonunuzu kapatın.
 3. Telefonunuzun HOME tuşu ve Açma/Kapama Tuşuna aynı anda basılı tutarak telefonunuzu ClockworkMod Recovery Mode’unda açın.
 4. Kurulum sırasında ters gidebilecek durumlara karşı mevcut ROM’unuzun yedeğini almak için NANDroid’i çalıştırın. Ana menüde önce Backup and Restore sonrasında ise  Backup‘ı seçin. Backup işlemi tamamlanıncaya kadar bekleyin.
 5. Ana menüye dönün ve şu işlemleri yapın:
 6. Wipe data/factory reset
 7. Wipe cache partition
 8. Ana menüye tekrar dönün ve Advanced menüsünü daha sonra da Wipe Dalvik cache menüsünü seçin.
 9. Ana menüye dönün ve Install ZIP from SD card menüsünü seçin.
 10. Choose ZIP from SD card menüsünü seçin ve CM10 ROM zip dosyasını seçin. İşlem tamamlanana kadar bekleyin.
 11. Ana menüye dönün ve Reboot system now menüsünü seçerek telefonu yeniden başlatın.

Bir önceki yazımız olan Android İşletim Sistemli Telefonlarda Reset Atmak Fastboot İşlemi başlıklı makalemizde Android işletim sistemli telefonlarda reset atma, Android işletim sistemli telefonlarda reset atmak fastboot işlemi ve Android işletim sistemli telefonlarda reset atmak fastboot işlemi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın