Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Temizleme | Destek

Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Temizleme

facebook android iphone destek

facebook android iphone destek

Android iPhone Telefon Tablet Virüs Temizleme Nasıl Yapılır

Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Nasıl Temizlenir? Samsung HTC LG Sony Discovery Cep Telefonlarında Virüs Temizleme. internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor Goodsvar.com Çözümü. Temizleme Kaldırma.

Son günlerde yavaş yavaş yayılan Android ve iPhone cihazlarda görülen reklam yada yönlendirme virüsü internet üzerinden indirdiğiniz her hangi bir uygulama yada zararlı bir size’de dolaşma sonuç’ u bulaşan virüstür. Virüsün verdiği uyarı internette dolaşırken hangi siteye girerseniz giriniz farklı bir siteye yönlendirmesi goodsvar.com.

Yönlendirme virüsü bazen antivirüs programı kurup temizleyerek çözülüyor bazen fabrika ayarlarına yada format atma yani hard resetle bunlar denenmesine rağmen hala sorun çözülmediyse cihazın Android sürümüne bulaştığı anlamına geliyor son adım Android yazılım yükleme. Yazılım yükleme için eğer cihazınızın garantisi varsa servise yoksa servis yada teknik bilginiz varsa sizde yapabilirsiniz.

Android internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor

Bir önceki yazımız olan Homepage.com.tr Nedir Nasıl Kaldırılır başlıklı makalemizde google chrome, http://homepage.com.tr/?shortcut=true değişmiyor ve http://homepage.com.tr/?shortcut=true hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Reviews

  • Android Cep Telefonu Virüsü Nedir?10
  • Android Cep Telefona Bulaşan Virüsü Temizleme10
  • iPhone Cep Telefon Virüsü Temizleme9
  • iOS iPhone Virüs Temizleme Programı9
  • Android iOS iPhone Virüs Temizleme Uygulaması10
  • 9.6

    Score

    Android iPhone Telefon Tablet Virüs Temizleme Nasıl Yapılır
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir