Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Temizleme

Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Temizleme

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Virüs Sorunu

 android iphone destek hatti

Android iPhone Telefon Tablet Virüs Temizleme Nasıl Yapılır

Android iPhone Goodsvar.com Virüsü Nedir Nasıl Temizlenir? Samsung HTC LG Sony Discovery Cep Telefonlarında Virüs Temizleme. internete Girdiğimde Başka Siteye Yönlendiriyor Goodsvar.com Çözümü. Temizleme Kaldırma.

Son günlerde yavaş yavaş yayılan Android ve iPhone cihazlarda görülen reklam yada yönlendirme virüsü internet üzerinden indirdiğiniz her hangi bir uygulama yada zararlı bir size’de dolaşma sonuç’ u bulaşan virüstür. Virüsün verdiği uyarı internette dolaşırken hangi siteye girerseniz giriniz farklı bir siteye yönlendirmesi goodsvar.com.

facebook müşteri hizmetleri

Yönlendirme virüsü bazen antivirüs programı kurup temizleyerek çözülüyor bazen fabrika ayarlarına yada format atma yani hard resetle bunlar denenmesine rağmen hala sorun çözülmediyse cihazın Android sürümüne bulaştığı anlamına geliyor son adım Android yazılım yükleme. Yazılım yükleme için eğer cihazınızın garantisi varsa servise yoksa servis yada teknik bilginiz varsa sizde yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Chrome 22Find.com Kaldıramıyorum başlıklı makalemizde 22find.com nasıl kaldırılır, 22find.com nasıl kaldırırım ve 22find.com nasıl silinir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın