Android internetten Video izleme Sorunu Çözümü Programı

Android internetten Video izleme Sorunu Çözümü Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Mobil

 android iphone destek hatti

Android Telefondan Video Açtığımda Görüntülenmiyor Çözümü 

Android internetten Video izleme Sorunu Çözüm Programları? Android Video izleme Seyretme Sorunu Çözümü. Android player programı indirme. Android Video Nasıl izlenir? Video Açılma Sorunu Nasıl Giderilir?

Android video oynatma uygulamaların genel özellikleri SRT, ASS ve SAA uzantılarında üretilmiş altyazı dokümanlarını açabilen uygulama, MKV, MPV ve MOV gibi bilinen video uzantılarıyla birlikte birçok uzatıyı görüntüleyebiliyor.

Android cihazlardan internet üzerinden Skyfire ve Dolphin Tarayıcı benzeri android flash player destekli tarayıcılar kullanarak video izleme sorunu çözebilirsiniz.

Tarayıcı Özellikleri: Hızlı Arama. Tek dokunuşla en sevdiğiniz web sitelerine erişim. Hızlı Arama aramalar adres çubuğuna doğrudan girilebilir. Sembol girmek gibi istemleri görüntüleniyor. Hızı
6 kat daha hızlı, özellikle yavaş ya da sıkışık ağlarda kadar çalışır ve % 90 trafik sıkıştırma yapar.

facebook müşteri hizmetleri
Giriş ekranı artık 60’dan fazla hızlı arama yuvasıyla, hızlı aramaları sürükle bırak ile klasörlere gruplandırmayı destekliyor. Dolphin anahtarı: tek darbe ile tarayıcı menüsü, sekmeler listesi veya El hareketi/Sonar’a erişim. URL çubuğundan, doğrudan Amazon, Wikipedia, eBay, Youtube, Twitter veya Facebook içerisinde arama yapabilme. Flash desteği ayarlar bölümünden yeniden etkinleştirilebilirsiniz.
Android telefondan yada tabletten indirdiğiniz yada çektiğiniz videoları izlemek için MoboPlayer uygulamasını kullanabilirsiniz. Android play store mağazasından indirip yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp Hesabımı Doğrulama SMS Mesaj Kodu Gelmiyor başlıklı makalemizde Doğrulama Kodunu Gelmiyor Neden, WhatsApp Doğrulama Kodu Ulaşmıyor ve WhatsApp SMS Doğrulama Kodu Gelmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın