Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma,Android İçin Sesli ve Görüntülü Program,Android İçin Sesli Konuşma Programı,Android İçin Görüntülü Konuşma Programı,Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı,Android-Icin-Sesli-ve-Goruntulu-Konusma-Programi-571.html,Android-Icin-Sesli-ve-Goruntulu-Konusma-Programi-571

Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Mustafa Kemal Erdem No Comment
Android

 android iphone destek hatti

Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Tuna Aras Son güncelleme 9 ay önce

FriendCaller, VOiP üzerinden işleyen bir nevi telefon santrali.

Skype alternatifi olarak görebileceğimiz, platform bağımsız olarak tüm mobil cihazlarda da çalışabilen sesli-görüntülü görüşme servisi diyebiliriz.Aynı servisi kullanan arkadaşlarınızı arayabilir, sohbet edebilir, uygun fiyatlarla uluslararası – bölgesel teleon numaraları ile sesli, görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Servisin Genel Özellikleri:

  • Facebook ve FriendCaller websitesi üzerinden kayıt olabilir.
  • Arkadaşlarınızın sizi rahatça bulabilmeleri ve arayabilmeleri için CallMe-Link bağlantıları. Bu bağlantıları Facebook, twitter ya da e-posta ile arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.
  • Sisteme kayıt olduğunuz an size FriendCaller ID tahsis edilir ve tüm arkadaşlarınız ve listenize eklenecek kişiler sizi bu ID aracılığı ile bulurlar, ararlar ve mesajlaşırlar.
  • Standart olarak web üzerinden çalışan servis, iPhone,iPad,iPod,Android ve bazı mobil cihazlar içinde uygulamaları sayesinde kullanılabilmektedir. Bu sayede tüm platformlarda ulaşılabilir olmaktasınız.
  • Ücretsiz Video arama yapabilir, FriendCaller üzerinde arkadaş grupları tanımlayıp ücretsiz video konferans düzenleyebilir, gerçek telefon numaralarını uygun fiyatlarla arayabilir ve SMS gönderebilirsiniz.
  • 953’den fazla Android cihazda çalışabilen, 3G/4G/WiFi veri hatlarını kullanarak sesli ve görüntülü görüşmenize olanak tanır.
  • Mevcut telefon rehberiniz dışında FirendCaller rehberinizide kullanma olanağı.
  • 4 kişiye kadar video görüşme, 6 kişiye kadar sesli görüşme imkanı.

Desteklenen cihazlardan birkaçı:

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy S, SII
Samsung Galaxy Tab
Nexus S
HTC Sensation
HTC EVO 4G
HTC Desire
HTC Wildfire
HTC myTouch 3G
HTC Tattoo
HTC Ideos
Motorola Droid
Huawei Ideos
Huawei Ascend
Sony Ericsson Xperia
All T-Mobile Androids

Alternatifleri: AIM, Fring, Google Talk, MeeBo, Nimbuzz, Skype

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Ace Hard Reset başlıklı makalemizde samsung ace hard reset, Samsung Galaxy Ace GT Hard Reset ve Samsung Galaxy Ace GT-S5830 Hard Reset hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın